Sefamerve Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Sefamerve Abiye Modelleri

9 Şubat 2022
1.121 views
 • Sponsor Bağlantı
  Sefamerve Abiye Modelleri

  Sefamerve, tesettür giyim alanında oldukça deneyimli ve bilinen bir markadır. Yıllardır bu alanda pek çok ürün tasarlamış ve hizmet vermiş olup tesettürlü kadınlar için yeni modern pek çok kıyafet üretmiştir.

  Abiyeler günlük hayatta sık tercih edilmese bile özel günlerde olmazsa olmaz bir parçadır. Düğünler, mezuniyetler, balolar ve davetlere günlük kıyafetler ile gitmek pek doğal karşılanmadığından bu günlerde abiyeler tercih edilmektedir. Tesettürlü kadınlar için Sefamerve’de oldukça çok abiye modeli bulunmaktadır. Alışıldık dışı bir abiye arıyorsanız ve belirli sıradan birkaç modelden sıkıldıysanız bol çeşitli Sefamerve tesettür abiyelere bakabilirsiniz. Tesettürlü kadınlar için abiye üreten diğer pek çok marka sıradan ve aynı basmakalıp tekstil ürünleri tasarlamaktayken Sefamerve bu konuda oldukça yenilikçidir.

  Bununla birlikte Sefamerve abiyeleri diğer pek çok markanın aksine oldukça uygun fiyatlara satmaktadır. Özellikle sezon sonlarında ya da indirim günlerinde Sefamerve Abiyeler tek fiyat 240 TL ya da Outlet ürünlerde indirimli tek fiyat 200TL gibi fiyatlar olmaktadır.

  Mezuniyet Abiyeleri

  Ortaokul mezuniyeti, lise mezuniyeti ya da üniversite mezuniyeti fark etmeksizin Sefamerve üzerinden abiye alınabilir. Gençlere ve çocuklara özel pek çok model barındıran Sefamerve mezuniyet dönemlerinde pek çok indirim ve kampanya yapmaktadır. Bu şekilde tesettürlü kişilere özel hem şık hem de sade pek çok abiye modeli bulunabilir. Ortaokul için yapılan mezuniyetler için abiyeler daha sade ve çocuk yaş grubuna üretilmektedir. Lise mezuniyetleri için ise daha kadınsı abiye modelleri üretilmektedir. Bunun dışında üniversite mezuniyetleri için daha fazla ve çok model bulunmaktadır.

  Tesettür Çocuk Abiyeleri

  Küçük yaştaki tesettürlü tesettürsüz her çocuk için abiye bulunmaktadır. Sefamerve üzerinden her beden her renk abiyeye ulaşılabilir. Çocuklar için renk renk desenli abiyeler tercih edilebilir. Çocuklar özel günlerde renkli cıvıl cıvıl elbiseler giymek istediği gibi bu tarz abiye elbiseler bulmak oldukça zordur. Ancak Sefamerve’de diğer yaş gruplarında olduğu gibi çocuklar için de pek çok abiye seçeneği bulun

  maktadır.

  Büyük Beden Abiyeler

  Büyük beden tesettürlü kadınların kıyafet bulması oldukça zordur. Bununla birlikte abiye kıyafetlerde bu imkan daha da kısıtlanmaktadır. Sefamerve en büyük bedene kadar kadın abiyeleri üretmektedir. Abiyelerde geniş beden aralığına hitap etmesi nedeni ile pek çok büyük beden tesettürlü tesettürsüz kadın tarafından tercih edilmektedir. Geniş beden aralığında olan kişiler için yalnızca büyük beden kıyafetler değil elastik tek beden kıyafetler de üretilmektedir. Bu tarz bir kumaşın kullanıldığı abiyeleri Sefamerve üzerinden bulabilirsiniz.

  sefa merve buyuk beden

  Balık Abiye

  Balık model elbiseler son zamanlarda oldukça trenddir. Tesettürlü ya da tesettürsüz fark etmez her kadın balık model elbiseleri giyebilmektedir. Bazı farklar bulunmaktadır. Tesettürlü kadınlar balık elbiselerinin kesimlerinin daha geniş olmasını ve kabarıklığın daha yukardan başlamasını tercih ederken tesettürlü olmayan kadınlar balık elbiseleri kesimleri daha dar bir şekilde kullanmaktadır. Vücut hatlarını belli etmemesi adına geniş kesimle yapılan balık abiyeler mezuniyet törenlerinde, düğünlerde, nişanlarda vesaire çokça görebileceğiniz bir modeldir. Sefamerve balık elbise modelleri içerisinde istediğiniz her renkte seçeneği bulabilirsiniz.

  Abiye Tunik

  Tercihe göre uzun abiye elbiseler yerine kişi abiye tunik de alabilir. Bulunulacak ortama göre kişi abiye bir elbise yerine ağır ve şık bir tunik de tercih edebilir. Özel bir yemek, davet gibi yerlerde tunik, elbiseden daha kullanışlı olacaktır. Abiye tunikler sıradan tuniklere göre daha şık ve gösterişli olmakla birlikte daha uygun fiyatlara Sefamerveden alınabilmektedir. Sefamerve her konuda olduğu gibi abiye tuniklerde de oldukça iddialı bir markadır.

  sefa merve tunik
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.