Tesettür Abiye Modelleri

yeşil gümüş işlemeli tesettür abiye modelleri

Özel gecelerde ve de davetlerde kişiler normal tarzlarından daha şık bir giyim tarzı belirlemek isterler. Konu özel günler olduğu zaman bayanların birçoğu abiye kıyafetler tercih ederler. Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için de özel geceler her zaman önem taşır ve tercih edilecek olan kıyafetlerin mutlaka dikkatli bir şekilde seçilmesi gereklidir.

Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Bayanlar için özel geceler genel olarak gösterişli kıyafetler tercih ettikleri geceler arasında yer almaktadırlar. Gündelik yaşantısında sade bir tarz benimseyen kişiler bile özel gecelerde tercih ettikleri kıyafetlere dikkat ederler.

  • Yeni sezon tesettür abiye modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman karşımıza birbirinden farklı olan tasarımlar çıkıyor. Öncelikle yeni sezonda işlemeli olan modellerin yer aldığını görebilirsiniz.
  • Altın ya da gümüş işlemelerin yer aldığı modeller birçok kişi tarafından tercih ediliyorlar. Bazı tasarımların tamamı işlemeli iken bazılarında sadece üst kısım işlemeli olabiliyor. Özel gecenin ağırlığına göre sizde kendiniz için tercihlerinizi yapabilirsiniz.
  • Tesettür giyim denildiği zaman akla gelen en önemli olan renk zümrüt yeşilidir ve siz bu renkte olan kıyafetlere bakabilirsiniz. Farklı birçok renk seçeneği arasından sizde ten renginize en uygun olan modelleri incelemelisiniz.

Elbette ki tesettür abiyeler denildiği zaman payet detayı aklımıza gelmektedir. Bazen sadece elbisenin üst kısmında, bazen etek kısmında ve bazen de tamamında payet detayına yer verilmektedir.

2016 Tesettür Abiye Modelleri

2016 senesi için tesettür abiye modelleri arasında bir inceleme yaptığınız zaman prenses model tasarımların karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Daha kabarık olan etekler yeni sezon için oldukça fazla dikkat çekiyorlar.

  • Aynı zamanda yeni sezon Osmanlı motiflerinin yer aldığı elbiselerle karşılaştığımız bir sezon olacak gibi duruyor. Parlak kumaşlar sezonda oldukça ilgi çeken seçenekler arasında yer alıyorlar. Parlak olan kumaşların yanı sıra şifon seçenekler de dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyorlar.
  • Farklı şifon yeni sezon tesettür abiyeler son derece ilgi çekiyorlar. Şifon elbiseler genelde kişilerin fazla kilolarını daha etkili bir biçimde örtebilecekleri açısından son derece büyük bir önem taşımaktadır.
  • Şık ve sade bir tarza sahip olmak isteyen kişiler için de kadife abiyeler oldukça doğru bir tercih olacaktır. Kadife yeni sezonun farklı elbiselerinde en çok yer alan kumaş seçenekleri arasında yer alıyor.
  • İki parça olan abiyeler ve bunun yanı sıra ceket gibi farklı detaylarla süslenen abiyeler oldukça fazla ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyorlar. Ceket tercihleri incelendiği zaman payet ceketler arasından bir karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Bu durumda sizde kendiniz için farklı tasarımları incelerken mutlaka yeni sezonda tercih edilmesi gereken modellere bakmalı ve de bu şekilde kararınızı vermelisiniz. En yeni modelleri inceleyerek sizin için en çok yakışabilecek olan tasarımlara bakabilir ve de bunlar arasından bir seçim yapabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir