Gamze Polat Abiye Modelleri

yazlik-tesettur-abiye-kiyafetleri

Gamze Polat Abiye Modelleri

Gamze Polat tesettür giyimin de fark yaratan modelleri ile müşterilerinin beğenisini toplamıştır. Bu sezon Gamze Polat Abiye Modelleri bayanların günlük hayatta da giyebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Yeni tasarımların üzerin de kemer gibi ince detaylar pek fazla bulunmamaktadır. Daha çok yarasa kollu ve uzun kuyruklu elbise tasarımları öne çıkmaktadır.

 

Bu sezon tasarımların renk seçimlerinde ise daha açık tonlarda olan ve canlı renkler tercih edilmiştir. Pudra pembesi, turkuaz, mavi, kırmızı ve mor renklerinin çokluğu göze çarpmakta. Tasarımların üst bölümün ve kol bölümlerin de detay olarak dantel bu sezon daha çok kullanılmıştır.

Gamze Polat Ankara

Gamze Polat markasının Türkiye’nin birçok ilin de ve ilçesin de şubesi vardır. Bunlardan biri ise Gamze Polat’ın Ankara’da ki şubesidir. Bu sezon tasarımlarını ve kombinelerini bütün mağazalarında müşterileri ile buluşturmaktadır. Bir il de en az iki şubesi bulunmaktadır.

Gamze Polat İnstagram

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği markalardan biri arasında yer almaktadır. Müşterilerini hem mağazaların da kolaylık sağlarken farklı kombinlerini sunabilmek için açtığı çeşitli internet sayfaları bulunmaktadır. Bunlardan biri ise Gamze Polat İnstagram sitesidir. Bu sitede sezonun öne çıkan parçalarını ve şık kombinleri müşteriye göstermekte.

Ayrıca resim de görülen her parçasının renkleri ve fiyatları hakkında bilgi verilmektedir. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren çalışanlar müşteriye bir kolaylık daha sağlamakta. Bayanların beğendikleri parçaları kargo ile eve gönderiyorlar. Bu hem müşteri memnuniyetinin çok olmasına yarar sağlarken müşterilerine ne kadar önem verdiklerini de söylemek yanlış olmaz.

Gamze Polat Masal Elbise

Farklı tasarımları ile bayanlar için her zaman öne çıkan bazı elbise modelleri vardır. Bu modellerin biri olan Gamze Polat Masal Elbise olarak adlandırılmaktadır. Her genç kızın rahatlıkla giyebileceği özel günlere daha çok uygun olan bir elbise modelidir. Bu sezonun öne çıkan renkleri açık tonlar bu elbiseler de sıklıkla kullanılmış. Fakat açık tonları sevmeyen bayanlar için ise koyu tonlarda da birçok model bulunmakta. Bu modelin gövde kısmında dantel detayı göze çarpmakta etek kısmı ise pileli ve desensiz bir şekilde yere kadar uzanmakta. Belinde kendi kumaşından yapılmış ve küçük bir çiçeğe sahip kemer bulunmakta. Sizde istediğiniz ve beğendiğiniz bu modelin sizi yansıtan bir rengini kullanarak göz alıcı gözükebilirsiniz.

Gamze Polat Miray Elbise

Hayatın her anın da bir bayan şık olmak ister. Özellikle günlük hayatta kendi tarzımızı yansıtarak şık olmak bayanlar için önemlidir. Gamze Polat Miray Elbise modelleri başlığına sahip günlük elbise tasarımlarını bulabilirsiniz. Her tarza hitap eden bu elbiseler bu sezonun öne çıkan renkleri ile daha ön planda.

Bu elbiselerin omuz kısımların da hafif fırfırlar bulunurken bel kısmın da ise ince bir kemer bulunmaktadır. Canlı ve koyu tonlara sahip birçok rengi vardır. Günlük hayatta ya da iş hayatın da rahatlıkla giyebileceğiniz bir elbise modelidir.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir