Nurtuba Abiye Modelleri


Abiye giyim alanında yenilikçi yol izleyen markalardan bir tanesi olan Nurtuba model ve renk seçenekleri olarak tüketicilere alternatifler sunmakta. Ekonomik olarak hemen her bütçede ve farklı kumaş seçeneklerinde abiyelerin olduğunu söylememiz mümkün. 79 tl’ den başlangıç gösteren markalar arasında 4500 tl’ ye kadar değişik fiyatlandırmada abiye modelleri bulunmaktadır. E satış platformu üzerinde marka dahilinde Eda Ertunç, Al- Marah, Esma Karadağ, Gamze Polat, Rana Zen, Pınar Şems gibi markalarında ürünleri bulunmakta. Beden seçeneği olarak da alternatifler bulunan sistemde standart bedenden 56 bedene kadar geniş beden seçeneği bulunmakta.

Abiye modellerinde bulunan işlemeler oldukça zarif bir görünümde diyebiliriz. Özellikle de Gamze Polat tasarımlı abiyelerden boncuk işlemeli olan model hem kesim hem de kalıp olarak çok şık bir ürün diyebiliriz. Standart kol yapısına sahip olan elbise modeli zarif bir kemer detaylandırması ve yakadan omuzlara inen taş süslemeleri ile bezenmiştir. Ayrıca kesim olarak da ön kısım rahatlık olsun diye bir tık kısa iken arka etek uzun olarak tasarlanmıştır.

Al Marah markasına göz attığımızda her ne kadar ekonomik olarak uygun fiyatlı diyemeyiz ama standart abiye söz-nişan konseptine uygun formlu abiye modelleri olduğundan 600 tl civarı abiyeler bulunmakta.

Ahu markasından bir abiye modelini incelediğimizde de koleksiyonda dantel modasının talep gördüğü aşikar. Hakim yaka detaylı dantel abiye modelleri de geçen sezon olduğu gibi bu sezonda rağbet görmekte olan modellerden diyebiliriz. Abiye satın alma durumunda dikkat çeken en önemli ayrıntılar beden aralığı, fiyatlandırma seçeneği ve model fazlalığı olmakta. Nurtuba online satış mağazasında da seçenek olarak alternatifiniz bol diyebiliriz. Hem kaliteli hem de ekonomik bütçenize göre markaların ürünlerine göz atarak elbisenizi bu mecradan temin edebilirsiniz. Ayrıca satışa sunulan ürünler hem özel gün ve davetleriniz için hem de günlük akşam yemeği ve benzeri kutlamalar için ideal seçenekte.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir