Nihan Peker Gelinlik Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Nihan Peker Gelinlik Modelleri

5 Ağustos 2021
568 views
 • Sponsor Bağlantı
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri

  Düğün sezonunun başlangıcı ile model ve tasarımlar olarak birbirinden şık modeller sezonda yerini almış bulunmakta. Model ve tasarım olarak son zamanlarda isminden söz ettiren markalardan bir tanesi de Nihan Peker olmakta. Gelinlik tasarımları ile zarafeti yansıtan ünlü modacı markası ile büyük beğeni topladı. Koleksiyondaki gelinlik modelleri modacının hayal gücüne dayalı tasarımlar olmakta. Modacının ilham aldığı yıllar olarak 60’ lı yılları hedef aldığını söyleyebiliriz. Gelinlik modellerine göz attığımızda bizlere sadelikten gelen şıklığı yansıtmakta. Modeller dekolte olarak da abartıdan uzak tasarımlardan oluşmakta.

  Gelinlik modasına göz attığımızda ve diğer gelinlik seçimleriyle kıyasladığımızda tamamen modern tasarımların olduğu aşikar. Kabarık gelinlik modellerinin aksine tamamen düz kesim modeller koleksiyonda yer almakta. A kesim ve balık kesim gelinlik modelleri de marka kapsamında bulunuyor lakin öyle tarlatan kullanılacak kadar bir genişlik kesimi bulunmuyor modelde. Gelinlik modellerinde çokça sırt dekoltesine yer verilmiştir. Tül detaylandırmalı modeller olduğu gibi saten kumaşlı tasarımlarda da gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bir çok modelde tek omuz kesim gelinliğin olduğunu gözlemlemekteyiz. Buda genellikle çok rağbet gören bir model olduğunu öne çıkarmakta. Gelinlik modellerindeki tasarımlar daha duru tasarımlar olmakta. En hareketli model koleksiyonda sanıyoruz ki kat kat etek kısmı olan straplez kesim gelinlik modeli olabilir.

  Nihan Peker 2021 gelinlik modellerine göz attığımızda bir diğer göze çarpan ayrıntı da modellerde yer verilen tüy ayrıntısı olmakta. Tüy ayrıntılı modeller özellikle de kol kesimlerinde farklı bir görünüm katmıştır. Sadeliğin tek öne çıktığı nokta gelinlik modelinde bu ayrıntılar olmuş da diyebiliriz. Sadece kol kesimleri değil bazı modellerde göğüs kısmında da tüy detaylara yer verilmiştir. Modelde talebe göre uzun kuyruklu modellerde bulunmakta. Bunun yanı sıra tercihe bağlı olarak kısa modellerde tercih edilebilir. Yine bu seçimi konseptiniz ve mekan seçimine göre yapmanızı öneririz. Çünkü bazı modeller otel vb. konseptler için uygunken bazıları kır düğün konseptine daha uygun diyebiliriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.