Tesettür Gelinlik Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür Gelinlik Modelleri

22 Mart 2022
812 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Gelinlik Modelleri

  Tesettür gelinlik modelleri

  Her genç kızın hayatının en özel günlerinden biri olan düğün günleri en önemli hatıralarından birisidir.Tesettür gelinlik modellerigün geçtikçe artmaktadır. Hem tesettürlü hem de açık genç kızlar için birçok seçenek bulunmasına rağmen oldukça kararsız kalınmaktadır. Çünkü o gün oldukça önemli bir gündür. Masumiyeti yansıtan beyaz rengin de olan gelinlikler en çok tercih edilen renktir. Bütün bayanlar gelinliğin gerçek renginin beyaz olması gerektiğini düşünmekte. Eskiden tesettürlü genç kızlar için çok gelinlik modeli bulunmazken son zamanlar da onlar için çeşit çeşit modeller bulunmakta. Her tarzı yansıtan gelinlikler en güzel ve değişik tasarımları ile genç kızların beğenisine sunuluyor.

  Fransız danteli işlemeli tesettürlü gelinlik modelleri

  Tüm gelinlik modellerini süslemek için genellikle kullanılan Fransız danteli bu sezon daha çok tesettürlü gelinlik modellerin de daha fazla öne çıkıyor. Zarif ve göz kamaştırıcı görüntüsü ile genç kızların ilgisini çeken bu modeller de Fransız danteli kendini şık bir şekilde göstermekte. Tesettür gelinlik modelleri genç kızları için tasarlanan farklı tasarımlar da Fransız danteli en çok eşarp kısmın da kol manşetlerinde daha çok kullanılmıştır.

  Bunların yanında üst kısımları sırf Fransız danteli olan ya da etek kısımlarının uçlarında bulunan modeller de bulunmakta. Sadece bunlarla kalınmayıp tüm gelinlik Fransız danteliyle kaplanmış tasarımlarda oldukça fazladır. Her tarz için farklı birçok seçenek bulunmaktadır. Fransız danteli tartışmasız her tarzı hitap etse de bu süslemeyi sevmeyen genç kızlarımız da vardır. Klasik ve asil bir görüntüsü olan bu dantel özel tasarımlarda da sıklıkla kullanılmaktır. Fiyat aralıkları biraz yüksek olsa da en çok seçilen süslemeler arasında. Ortalama fiyatı beş TL olan bu gelinlikler fiyatı dudak uçuklatsa da bir o kadar da şık gözükmekte. Sadeliği seven genç kızlar için de birçok farklı tasarımlar bulunmaktadır.

   Sade ve zarif tesettür gelinlik modelleri

  Genç kızların en şık ve göz kamaştırıcı gösterecek birçok farklı tasarımlar bu sezon genç bayanların beğenisine sunulmaktadır. Düz kesim ve sadeliği ile öne çıkan bu tasarımlar bu sezon oldukça tercih edilecek gibi durmakta. Hem görüntüsü hem de ince detayları ile oldukça şık olan gelinlikler özel markalar haricinde özel butiklerde de oldukça kendini göstermekte.Tesettür gelinlik modelleri Ünlü markaların yeni kreasyonlarında öne çıkan bu sadeliği seven kızlarımız için oldukça önemli. Hem sade hem de şık gözükmek isteyen kızlar için tasarlanan bu modeller bu sezon çok kullanılacak gibi gözüküyor.

  Prenses ve A kesim tesettür gelinlik modelleri

  Kızların en büyük hayali olan beyaz gelinlikler bu yılın kreasyonları arasında yerini farklı renklere bırakmamakta.Tesettür gelinlik modelleri bu sezon prenses ve A kesim tasarımları oldukça popüler olacak. Özellikle kaliteli kumaşlardan dikilen ve uçuş uçuş olan gelinlik modelleri daha ön plana çıkıyor. Tam prenses ve hafif kabarık gelinlikler birçok gelinin tercihidir. Açık gelinlerin modellerinden daha çok bu yıl tesettürlü gelinlerin farklı tasarımları göze çarpıyor.

  A kesim modeller de bir o kadar seçilse de en çok prenses model gelinlikler tercih edilmektedir. En özel günlerden biri olan düğün günleri her gelinin en unutulmaz günlerinden biridir. Hal böyle olunca fiyat açısı pek göz önünde bulundurulmuyor. Fakat orta halli bir aile için de Fransız danteli olan gelinliklerin yanı sıra prenses model ve A kesim modeller her bütçeye uygun fiyat aralıklarındadır. Bu model gelinlikler 2500 den fiyatlarla gelinlerin karşısına çıkmakta.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.