Yurt Dışı Tesettür Mağazaları | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yurt Dışı Tesettür Mağazaları

23 Mart 2022
1.168 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları

  Yurt dışında Tesettür giyim için ürün bulmak bazen zor olabilmektedir. Belirli ülkeler hariç pek çok ülkede Müslümanlar azınlıkta olduğu için tesettürlü kadınlar için kıyafet genellikle bulunamamaktadır. Ancak bazı markalar Türkiye’de tesettür giyim hizmeti verdiği gibi yabancı ülkelerde de vermekte ya da yurt dışındaki Müslüman kadınlar için özel olarak hazırlanmış belirli markalar bulunmaktadır.

  Yurt dışında yer alan tesettür mağazaları oldukça farklı model tesettür giyim ürünü barındırmaktadır. Siz de yurt dışına kısa süreliğine gittiyseniz ya da ya yurt dışında yaşayan tesettürlü bir kadınsanız bu mağazalardan giyinip yararlanabilirsiniz. Bunun dışında yurt dışı merkezli bu mağazalardan online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Eğer bu mağazaların şubeleri Türkiye’de yer almıyorsa internet üzerinden satılan ürünlere bakılarak sipariş oluşturulabilir.

  1-Inayah

  Inayah, yurt dışında tasarlanıp üretilen önemli bir tesettür giyim markasıdır. Tasarımlarında sadeliği ve renk uyumunu tercih etmektedir. Genellikle alışılmış sade nude renkler kullanmaktadır. Hala giyilen ve kullanılan neredeyse pek çok tesettür giyim trendini hayatımıza Inayah sokmuştur diyebiliriz. Inayah, sadelikten yana bir mağaza olduğundan dolayı çoğunluk Inayah’ı tercih etmektedir.

  2-Sotra

  Sotra tesettür giyim, yine yurt dışında yabancı tasarımcılar tarafından tasarlanan bir markadır. Yurt dışındaysanız ve kaliteli bir tesettür abiye bulamıyorsanız Sotra’ya başvurabilirsiniz. Yalnızca yurt dışında tesettür giyim için değil eğer Türkiye’de yaşayan ve kaliteli yeni moda tasarım bir abiye giymek istiyorsanız Online mağazasından sipariş oluşturabilirsiniz. Sotra genellikle abiye tasarlamasına rağmen günlük giyilen tunik tarzı giysiler de üretmektedir. Üretilen ürünler düz renk olmadığında çoğunlukla büyük doğal desenlerden, çiçek ve ağaç motiflerinden yararlanılarak yapılmaktadır. Ne tasarlanmış olursa olsun genellikle sadelikten ve doğallıktan yana olan bir mağazadır.

  3- Hania Collection|Luxury Abayas

  Hania Collection, her yıl yeni tesettür giyim trendleri oluşturan öncü bir markadır. Hiç eskimeyecek belirli model ürünleri ile tesettürlü kadınların ilk tercihlerindendir. Dönem dönem viral olan pek çok giyim ürünü de yine Hania Collection’dan çıkmaktadır. Yurt dışı tesettür markaları içerisinde çok çeşite sahip ve başarılı bir mağaza arıyorsanız Luxury Abayas tercih edebilirsiniz.

  4-Aab Collection

  Aab Collection, salaş ve uçuş uçuş tesettür ürünleri kullananların tercih edebileceği bir markadır. Tunik, abiye, etek ne üretilirse üretilsin Aab Collection genellikle konforlu ve geniş tasarımlardan yana davranmaktadır. Sade ve rahat bir kıyafet aranıyorsa Aab Collection tercih edilebilir.

  5- Cecosh Collection

  Oldukça tarz bir marka olan Cecosh Collection, şık elbise ve tunik pantolon takımları ile tanınan bir markadır. Modern-genç tarzını benimsemiş bir marka olarak kapalı kadınlar için uzun sweatshirtler, genç modasına uygun tesettür ceketler üretmektedir. Bu özelliği ile de yurt dışında tesettür giyim tercih eden kadınlar tarafından oldukça sevilmektedir. Bunun yanı sıra ülkemize de kargo imkanı olan bu markayı giyinen kadınlar görmek mümkündür.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bwest Tunik Modelleri
  Bwest Tunik Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
  Neva Style Trenckot Elbiseleri
  Neva Style Trenckot Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.