Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri

5 Mayıs 2021
1.024 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mediha Cambaz Gelinlik Modelleri

  Gelinlik tasarımları konusunda farklı ve şık tasarımların yer aldığı markalardan bir tanesi de Mediha Cambaz gelinlik olmakta. Marka kapsamında bulunan her bir gelinlik özel bir tasarıma sahiptir. Silüet kesimleri olarak modeller hakkında detay verecek olursak A kesim gelinlik modelleri, deniz kızı/ balık etek kesimli gelinlik modelleri, kısa boy gelinlikler, sade ve düz kesim gelinlikler, prenses / balo kesim gelinlik modelleri, tesettür gelinlik modelleri ve kapalı gelinlik modelleri olarak modeller farklı kategorilerde bulunmakta.

  Gelinlik modellerinin detaylandırma olarak çok çeşitliliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Detaylandırmalardan bahsedecek olursak balon kol, tarlatansız, Helenistik, Hint gelinlikleri, drapeli, fırfırlı, pileli, puanlı, dekolteli, düşük askılı, v yaka, sırtı açık modeller, likralı veya püskül detaylandırmalı modeller gibi daha bir çok ayrıntıda gelinlik modeli marka kapsamında bulunmaktadır.

  Model kesiminde olduğu gibi yaka kesiminde de oldukça fazla seçenek bulunmakta. Tesettürlü gelin adayları için de aynı şekilde seçenekler oldukça fazla. Materyal olarak da tül, şifon, saten, drapeli, organze, kasnak işi dantel seçenekleri olmak üzere farklı kumaş türleri bulunmakta. Ayrıca beden aralığı olarak da 44 bedenden 34 bedene kadar hemen her beden seçeneğine göre seçim yapabilmeniz mümkün.

  Fiyatlandırma olarak her bütçeye uygun gelinlik modeli bulunmakta diyebiliriz. 3 bin tl’ den başlayan fiyatlandırma 30 bin tl’ ye kadar değişim göstermekte. Ama şunu söylemeliyiz ki marka kapsamında bulunan tüm gelinlik modelleri son dere şık ve zarif detaylandırmalara sahip. Gelinlik modellerinin özellikle bir duruşu bir zarafeti bulunduğu aşikar. Marka kapsamında iletişime geçtiğinizde istediğiniz ölçü ve tasarımda dikim hizmeti sağlanmakta. Gelinlik üzerindeki her işlem özel tasarıma girmektedir. Her bir gelinlik modeli kendi stüdyosunda büyük bir ihtişamla yapılmakta.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Tesettür Gelinlik Modelleri
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Nihan Peker Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Kasnak İşi Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
  Alisse Nuera Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.