Özel Tasarım Abiye Modelleri

gamze polat tül elbise

Tesettür kullanımında bazen aradığınız modeli ya da rengi bulamayabilirsiniz. Bu nedenle özel bir tasarımdan yararlanmanız gerekebilir. Özel tasarım modeller son yıllarda hem günlük hem de abiye olarak farklı modeller sunması nedeni ile daha cazip hale geldi. Bu anlamda hem şık hem de bütçeniz için uygun olarak bulabileceğiniz sayısız model sayesinde istediğiniz her an için farklı bir kıyafet tercih edebilirsiniz. Özel tasarım yapan modacılar da genellikle bayanların taleplerini dikkate alarak çeşitli modeller sunuyor. Bu anlamda öne çıkan birçok isim bulabilirsiniz. Gamze Polat tesettür tasarım modelleri ile dikkat çeken isimlerden bir tanesidir.

Gamze Polat abiye elbise modelleri özel günlerinizde kullanabileceğiniz farklı modelleri ile size yeni bir seçenek sunabilir. Şifon ve tafta kullanılan modeller kabarık etek tasarımları ile özellikle nişan ve kına geceleri için ideal bir seçim olabilir. Kullanılan pastel tonlar da elbisenin abartısız bir şıklık kazanmasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra hazırlanan kabarık etekler ve kiloş etek kesimleri modellerin her beden için daha rahat kullanılmasını sağlıyor. Hazırlanan modellerde kalıpların daha geniş olması özellikle büyük beden abiye arayan bayanlar için uygun modeller de bulunmasına yardımcı oluyor.

Abiye olarak kullanabileceğiniz modellerde şifon ve tafta yerine krep ve saten kumaşları da tercih edebilirsiniz. Şık kumaşlardan hazırlanan modeller kendinden desenli ya da üzeri işlemeli olarak sunulabiliyor. Üzeri işlemeli bir model kullanmak istiyorsanız kıyafetinizin tamamı ya da bir kısmı işlemeli olarak da tercih edebilirsiniz. Gamze Polat abiye elbise modelleri için hazırlanan renkler de elbisenin daha canlı ve hareketli görünmesine yardımcı oluyor. Lacivert, siyah, mürdüm, mor, pudra, yeşil, beyaz ya da kırmızı tonlarında kullanabileceğiniz abiye elbise tasarımları oldukça şık ve bir davet için uygun olan modeller olabilir.

Gamze Polat tasarımları arasında günlük hayatınız için de uygun ve şık modeller bulabiliyorsunuz. Özellikle tesettür kullanan bayanların günlük yaşamda da tercih edebileceği tunik modelleri hem rahat hem de şık kalıplar oluşmasına yardımcı oluyor. Genelde diz altı olarak tasarlanan Gamze Polat tunik modelleri günlük yaşamda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olabilir. Tek renk ya da iki renkli kullanabileceğiniz modelleri etekler, pantolonlar gibi farklı kıyafetlerinizle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca tunik modellerinin her yaşa hitap etmesi kullanım alanını da genişletiyor.

Tunik seçimi yaparken kesim ve kalıplarına dikkat ederek şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer günlük kıyafet olarak kullanmak istiyorsanız seçtiğiniz bir Gamze Polat tunik modeli ile dar paça kotlarınızı kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde iş hayatı için de uygun olan tunikleri kumaş pantolon ya da kalem eteklerle birlikte kullanabilirsiniz. Tasarımcının hazırladığı kıyafet parçaları her alanda kullanmaya müsait olduğu için birkaç parça ile sayısız kombin elde edebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir