Pınar Şems En Güzel Tesettür Abiyeleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Pınar Şems En Güzel Tesettür Abiyeleri

6 Aralık 2015
6.269 views
 • Sponsor Bağlantı
  Pınar Şems En Güzel Tesettür Abiyeleri

  Pınar Şems markasının en güzel üretimlerinden biri de tesettür abiye modelleridir. Her sezona farklı farklı abiyeler sunarak kapalı bayanlarımızı cezbeden Pınar Şems markası, özel günlerinizde şıklık, kalite ve farklı tasarım arayanlar için doğru seçim markalardandır. Özellikle butik tasarım yapan Pınar Şems’in her abiye modelleri adeta birbiri ile yarışmaktadır.

  Pınar Şems en güzel tesettür abiyeleri elbette oldukça fazladır. Fakat biz sizler için çok beğenilen modelleri ele aldık. Genelde bulunacağınız ortamda bu abiyeler sayesinde şıklığınızı konuşturacaksınız.

  Pınar Şems abiyeleri genelde işlemeli, pullu, dantelli gibi modellerden oluşuyor. İster kendi nişanınız da, kınanız da, isterseniz de çok sevdiğiniz kişilerin özel günlerine katılırken bu abiyelerden uygun olanları kendinize tercih edebilirsiniz. Yalnız seçim yapmakta zorlanacağınızı önceden belirtelim. Çünkü hepsi birbirinden özel ve dikkatle tasarlanmış. Genelde bazı modellerinde ikili renk kombineleri yapılmış. Örneğin; üst kısımda zümrüt yeşili kullanılmış, alt kısımda ise gold rengi tercih edilmiş. Bu tarz elbiseleri de bulunan Pınar Şems en güzel tesettür abiye modelleri hangileri diye merak ediyorsanız o halde resimlere tıklayarak bakabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.