Tesettür Abiye Elbise Modelleri

mezuniyet elbisesi

Düğün sezonu açıldı. Bu nedenle tesettürlü bayanların da abiye telaşı başladı. Çok satan tesettür abiye modelleri arasında farklı kalıplar, farklı desenler yeni sezonda size, tarzınıza uygun modeller sunacaktır. Bir abiye seçiminde dikkatli seçim yapmak son derece önemlidir. Kalıp, dikim, model, kullanılan kumaş kalitesi ve detaylara dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız abiye modelinde kararsız kalıyorsanız öncelikle sevdiğiniz ya da güvendiğiniz markalardan yana seçim yapmanız gerekir. Özel tasarım kullanmak istemiyorsanız yapmanız gereken ilk şey elbette bilinen tesettür markalarından yardım almaktır. Örneğin Tuğba&Venn tesettür bunlardan bir tanesi olabilir. Markanın günlük kıyafetleri olduğu gibi abiye kıyafetleri de oldukça ilgi görüyor.

Tuğba&Venn abiye elbise modellerinde daha çok geniş kalıplar tercih ediliyor. Bu da büyük beden kullanan bayanların da uygun seçimler yapmasını sağlıyor. Kiloş etek kesimi kullanılarak hazırlanan modeller rahat hareket etmenizi sağlarken şifon ve krepten hazırlanan etek kısmı bir abiye için şık bir görüntü veriyor. Bunun dışında tasarımlarınızda pelerinli ya da kalem etekli modelleri de kullanabiliyorsunuz. Geniş beden seçenekleri aynı zamanda daha fazla kullanım imkanı da sağlıyor.

Abiye için tercih edebileceğiniz markalardan bir tanesi de Kayra. Markanın yeni sezon modelleri farklı tarzlara hitap eden modeller içeriyor. Aradığınız şık kesimi bulmak için kullanabileceğiniz Kayra tesettür abiye kalıplarında geniş etekli ve kalem etekli modelleri tercih ediyor. Renk koleksiyonu açısından da daha zengin bir içeriğe sahip bulunan markanın modellerinde mint, pembe, lacivert, siyah ve sarı gibi renkler yer alıyor. Bu sayede hem katılacağınız davete hem de mevsime göre uygun renklerden ya da kalıplardan yararlanabilirsiniz.

Tesettür abiye modelleri için hazırlanan özel tasarımlar da şık bir seçim yapmanızı sağlayabilirsiniz. Genelde elbise olarak hazırlanan abiye modellerinde şık tasarımlar yer alıyor. Tamamı dantel kaplama modeller hem günlük hem de abiye olarak kullanılabilecek modeller sağlarken daha gösterişli tasarımlar arayanlar da üzeri işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Seçkin markalarda görebileceğiniz abiye modelleri ile aynı zamanda indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Belli dönemlerde yapılan marka indirimleri daha uygun ve ekonomik şekilde aradığınız modellere ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu anlamda öne çıkan Tuğba&Venn abiye modelleri ile hem fiyat olarak hem de model olarak cazip olan markalardan bir tanesi.

Kullanabileceğiniz tesettür abiye modelleri için vücut şeklinize de dikkat etmeniz gerekir. Eğer fazla kilolarınız varsa özellikle kalem elbise gibi vücudu saran modellerden uzak durmanız gerekir. Bunun yerine dökümlü şifon kumaşlar ya da geniş etekli modeller kullanabilirsiniz. Bunun dışında seçtiğiniz kıyafetin model ve rengi de ten renginize uygun olmalıdır. Ten renginize uygun bir seçim yapmanız yüzünüzün da daha belirgin ve güzel görünmesine yardımcı olacaktır. Abiye elbiseler günlük kıyafetlerden farklı kumaşlarda tasarlandığı için dikkatli seçim yapmanız daha şık görünmenize yardımcı olacaktır.


“Tesettür Abiye Elbise Modelleri” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir