Som Fashion Abiyeler | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Som Fashion Abiyeler

30 Eylül 2016
2.265 views
 • Sponsor Bağlantı
  Som Fashion Abiyeler

  Som Fashion Abiyeler

  Som fashion abiye tasarımları içinde içinizi ısıtacak renklerden oluşan değişik modeldeki abiyer yer alıyor. Senenin moda renkleri; pudra, mürdüm ve somon rengi abiyelerde sıklıkla kullanılmış. Som fashion abiye tasarımları arasında elbisenin dış tarafı tamamen dantel ile çevrelenmiş abiyeler ağırlıkta. Bileklere kadar uzanan bu abiyelerde kollar uzun ve bel detayında pastel renklerden oluşan çiçekler yer alıyor.

  Farklılık yaratmak isteyen tesettürlü kadınlar zincir detaylı abiye modellerinden de faydalanabilir. Omuz zincir detayına sahip olan bu abiyelerde hareketlilik siyah abiye rengiyle dengeli bir hale getirilmiş. Yine ayaklara kadar uzanan bu abiye çeşitlerinde uzun kol detayı kullanılmıştır.

  Nilüfer abiye olarak adlandırılan abiye çeşitlerinde ise saflığın rengi olan beyaz rengi kullanılmıştır. Tül detaylara sahip olan Nilüfer abiyelerde tüller genellikle kol detaylarında kullanılmıştır. Zarafet timsali olan bu abiye çeşitlerinde bel kısmı detaylı olan ayrıntılar bulunmaktadır.

  Saraylı abiye tasarımlarında ise parlak kumaşlardan ve tafta yüzeyli kumaşlardan yardım alınmıştır. Etekler yine uzun ve üst taraf tamamen işlemeli kumaşlardan oluşmaktadır. Yeşil ve bordo saraylı abiyelerde en çok kullanılan renklerin başında gelmektedir.

  Romantik abiye çeşitlerini seven tesettürlü kadınlar içinse; hayal abiye adı verilen abiye çeşitleri tasarlanmıştır. İşlemeli ve tüllerden oluşan abiyelerde pembe ve siyah bir arada kullanılmıştır. Göğüs kısmında yer alan pembe üzeri siyah işlemeler kol ağızlarında da kullanılmıştır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.