Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Tesettür giyim alanında birçok kategori bulunmaktadır. Tesettür Abiye Modelleri bu konuda en dikkat edilmesi gereken parçalara sahip kategoridir. Hem şık, hem modern hem de kendi tarzınızı yansıtan parçaları seçerken bir de onları kendi bedeninize uygun seçmelisiniz ki bu konuda hiç hafife alınacak bir konu değildir. Elbette ki size ne giyseniz yakışır fakat neden tüm bu noktalara dikkat ederek daha da estetik görünmeyesiniz ki? 🙂

Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Seçilmeli konusunda daha fazla bilgi edinerek daha doğru seçimler yapabilmeniz için size bu konu hakkında dikkat etmeniz gereken noktaların hepsini aktarmaya başlıyoruz. Öncelikle elbisenin kullanılacağı alana göre bir tasarım belirlemelisiniz ve bu alan da ki hareketliliğinizi de göz ardı etmemelisiniz. Malum hemen hepimiz abiyelerimizi aldığımız da tek sefer giyip bir kenara bırakmak için almayız. Aldığımız zaman birkaç kez daha giyebilelim isteriz ve bu yüzden de uzun yıllar boyunca güncelliğini korumasını isteriz. Genellikle çoğunluk siyah renkten başka bir alternatif tercih etmeyiz. Fakat bir yerden sonra bu durum can sıkıcı olmaya başlar, çünkü elbiselerimiz farklı modellerde olsa bile sürekli aynı renkleri tercih ettiğimiz için bu farklılık belli olmaz.

Hazır renklerden bahsediyorken, Tesettür Abiye Modellerinde Renk Seçimi konusunun da dikkatli olmanız gereken bir başka konu olduğunun altını çizelim. Çünkü yapacağınız renk seçimleri abiyelerinizin kullanım süresini belirleyeceği gibi aynı zamanda da sizi kısır döngüden kurtaracaktır. Peki bu senede dahil olmak üzere uzun yıllar boyunca popülerliğini koruyacak renkler nelerdir? Hardal tonlarda sarı renkleri, bordo renkleri, kırmızı alt tonlu kiremit renkleri, mor renkler uzun bir süre daha vitrinleri süsleyecekler.

Tesettür Abiye Modelleri ve günlük elbise modelleri için yaptığımız seçimler alışveriş esnasında bazen birbirine karışarak yanlış seçimler yapmamıza sebep olabiliyor. Abiye elbiseler daha ağır kumaşlardan oluşmalıdır ve üzerinde dantel, tül, ışıltı, pul gibi detaylar içermelidir. Fakat abiyeler için küçük ya da büyük fark etmez desenli modeller seçersek bu günlük kullanımı anımsatan bir görüntüye sahip olur ve istediğimiz görünümü elde edemeyiz.  

Kumaş seçiminiz sizin kilolarınızı ya da belirgin olmasını istemediğiniz hatlarınızı kamufle etmek için en önemli detaydır. Bu sebeple sizin vücut yapınıza uygun kumaşı tespit edene kadar kıyafetleri denemekten yorulmak yok! 🙂  Tesettür Abiye Modeli Temizliği doğru yapılmazsa bahsettiğimiz tüm bu detaylar ve harcadığımız çaba boşa çıkacaktır. Çünkü yanlış bir temizleme işlemi ile abiyenizi bir daha kullanılamayacak bir hale getirebilirsiniz. Abiyenizin kumaşı hassas yapıdaysa muhakkak bir kuru temizlemeye göndermelisiniz. Abiyelerinizi en uygun ve sağlıklı bakım işleminden geçerek adeta yeni alınmış gibi teslim edeceklerdir.

Gri Taşlı Mor Tesettür Abiye Modeli
Tül Detaylı Mor Tesettür Abiye Modeli
Tül Detaylı Kırmızı Alt Tonlu Kiremit Rengi Tesettür Abiye Modeli
Simli Bordo Tesettür Abiye Modeli
Taş İşlemeli Koyu Bordo Tesettür Abiye Modeli
Parlak Kumaş Hardal Sarı Rengi Tesettür Abiye Modeli
Parıltılı Açık Hardal Sarısı Tesettür Abiye Modeli
Kiremit Rengi Tesettür Abiye Modeli
Sade ve Şık Bordo Tesettür Abiye Modeli
Sarı Tonlarında Tesettür Abiye Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir