Yazlık Tesettür Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yazlık Tesettür Abiye Modelleri

16 Mayıs 2016
4.826 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yazlık Tesettür Abiye Modelleri

  Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yazlık tesettür abiyeler de karşımıza çıkmaya başladılar. Vitrinler yaza yakışır şekilde düzenlendi ve de birçok farklı tasarım tesettür giyim tercih eden bayanlara sunulmaya başladı. Farklı modeller ile birlikte birçok kişinin tarzına uygun bambaşka tasarımlar bayanların ilgisini şimdiden çekti, diyebiliriz.

  Yazlık Tesettür Abiye Modelleri

  Yaz ayları yaklaşırken birçok marka farklı tasarımlarını vitrinlere çıkarırken tesettür giyim tasarımlarında da değişik modeller ilgiyi çekmeyi başarıyor. Bayanların yaz aylarında da şık bir görünüme sahip olabilmeleri açısından son derece özel olan ürünler karşımıza çıkıyorlar.

  • İncelemeler yaptığımız zaman yazlık tesettür abiye modelleri arasında genel olarak açık renkli olan modellerin yer aldığını söyleyebiliriz. Yaza yakışan renklerin yer aldığı koleksiyonlar ile birlikte çok şık olacaksınız.
  • Krem, fuşya, mavi ve bunun yanı sıra açık yeşil gibi birçok farklı renkte olan model yaz aylarını süsleyecek gibi duruyor.
  • Yaz ayları için hazırlanan tasarımlar çok fazla abartılı olmamakla birlikte ağır değil daha çok yaz aylarına uygun kumaşlarla hazırlanmış gibi duruyorlar. Birçok bayan için son derece özel olan tasarımlar ilgileri üzerinde topluyor.

  Aynı zamanda değişik detaylar ile birlikte süslenen modeller arasında en çok parlak detaylara yer veriliyor ve de parlak detaylar ile abiyenin modeli biraz daha ön plana çıkıyor.

  Yeni Sezon Yazlık Tesettür Abiye Modelleri

  Yaz sezonu gelirken tüm markaların farklı tasarımlarını gözler önüne sermeye başladılar. Daha çok açık renklerin yer aldığı vitrinler birçok kişinin ilgisini çekiyorlar. Farklı renklerde olan tasarımlar bu sezon tüm tesettür giyim tercih eden bayanların ilgisini çekiyor.

  • Renk seçenekleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman yeni sezon yazlık tesettür abiye modelleri içerisinde fuşya rengine oldukça fazla denk geliyoruz.
  • Hem balık kesim elbiseler hem de bunun yanı sıra prenses model elbiseler yazın tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyorlar ve de oldukça zarif bir görünüm için son derece büyük bir önem taşıyorlar.
  • Birbirinden farklı kesimler farklı detaylarla birlikte çok daha ilgi çekici bir görünüme sahip duruyorlar. Bazen tek renk olan modeller ve bazen de renk geçişleri olan modeller son derece özel olarak hazırlanmış gibi duruyorlar.
  • Yazın tercih edilen kumaşlar son derece önemli oldukları için yaz aylarında terletmeyen ve de kaliteli kumaşlar tercih ediliyor. Parlak detaylar ve bunun yanı sıra bambaşka detaylar ile süslenen elbiseler de ilgi çekici duruyorlar.

  Yaz aylarında şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız öncelikle çok ağır modelleri tercih etmemeli ve de en çok ilgi çekebilecek olan modelleri incelemelisiniz. Kendi vücut ölçüleriniz için en doğru olabilecek modellere bakarak tarzınız için en çok yakışabilecek olan ürünleri inceleyebilir ve de bu doğrultuda kendiniz için vücut tarzınıza en çok yakışan modelleri seçmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.