Tesettür Balo Abiyeleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür Balo Abiyeleri

25 Aralık 2016
3.939 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Balo Abiyeleri

  Lise ve üniversite mezuniyetlerinin en önemli anlarından biri olan balolar yaklaşıyor. Yeni sezonda tesettür balo abiyeleri de en güzel ve değişik modelleri ile sizleri bekliyor.

  Üniversiteden mezun olmadan 6 ay önce, daha mezun olup olamayacağımı bile bilmiyorken tesettür balo kıyafetleri araştırmaya başladığımı hatırlıyorum. Fakat o zaman ya anne kıyafetlerine mahkum olmak ya da hayal ettiğiniz balo elbisesini bir terziye anlatarak onun anlattıklarınızı anladığını umud ederek beklemek zorundaydınız. Çünkü tesettür adına ne bir marka ne de bir tasarımcı ismi geçmiyordu. Her terziye de gidemiyordunuz çünkü tesettür ayrı bir ilim gerektiriyordu. Bu nedenle arkadaşlarımızla birlikte gitiğimiz terzi hanım herkes farklı modeller talep etmesine rağmen hepimize aynı modeli dikivermiş birde teslimini son günlere bırakarak baloya bir örnek gitmemize neden olmuştu. Hala o günkü hüznümüzü hatırlarım.

  Tesettür Sektöründe Devrim

  İnternetin yaygınlaşması, tesettür tercihlerinin daha modern bir hal alması bu konu üzerine çalışan firmaların sayısını arttırdı. Doğal olarak aldığımız hizmet çeşitlendi, gözlerimiz şenlendi. Şimdi tesettür abiye almak istediğinizde karşınıza binlerce hatta milyonlarca alternatif çıkıyor. Hemde her yaşa her vücut ölçüsüne hitap eden seçenekler ile birlikte. Renk renk, desen desen kumaşlara büyük bir incelikle yapılan tasarımlar insanı eski günlerindeki o yokluk anlarına götürüyor. Bunca kıyafet arasından seçim yapabilmek ise bugünün gençlerine düşüyor.

  Abiye Modelleri Markaları

  İnternet üzerinden satış yapan ve mağazalarından da istediğiniz ürünlerini getirttirebileceğiniz Modagram abiye tesettür sayesinde klasik abiye anlayışının önüne geçmiş oluyorsunuz. Stil sahibi kadınların tercihleri ile tanınır hale gelen firma tesettür abiye modelleri alanında birçok alternatife sahip. Yeni sezonda tül abiyelerin yanında yelekli takımlar ile de ister klasik ister spor giyinin, sorunlarınıza çok güzel çözümler üretiyor.

  Nurla Abiye tesettür firması ise tesettürlü müşterilerine özel çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ünlülerin de tercih ettiği bu fima da ister kendinize özel, hayalinizdeki tesettür balo kıyafetini diktirebilir isterseniz de toplu üretimler arasından size cazip gelenleri satın alabilirsiniz.

  Sosyal Medya Satıcıları

  Sosyal medyada kendine yer edinmiş henüz kendi atölyesini açmamış birçok tasarımcı da size farklı tasarım kıyafetler giyme imkanı tanıyor. Bu tasarımcılar ile çalışmak eşsiz bir deneyim kazanmanızı ayrıca balo kıyafetinizi oldukça uygun bir fiyatla almanızı sağlayacaktır. Bu konuda alternatif ürünler sunan bir instagram satıcısı, müşterileri ile birebir görüştüklerini, onların izni olmadıkça kıyafetlerini paylaşmadıklarını ve farklı ithal kumaş seçenekleri sayesinde daha önce kimsenin üzerinde görülmemiş tesettür abiye elbiseler tasarladıklarını paylaşarak hepimize yeni bir ufuk açtı. Ayrıca bu firmalar abiyelerinizin üzerine tercih edeceğiniz başörtülerinde uygulamasını yaparak sizi baştan ayağa donatabiliyor. Makyajınızı ve örtü tasarımınızı da üstlenen firmaların ücretlerine tüm bu hizmetler dahil. Farklı bir deneyim yaşamak ve hayallerdeki baloyu yaşamak için bu alternatifleri de değerlendirmeyi unutmayın!

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.