Mislinas Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Mislinas Abiye Modelleri

25 Ekim 2016
2.454 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mislinas Abiye Modelleri

  Mislinas abiye modelleri

  Mislinas abiye modellerinde tesettürlü kadınlara uygun olan abiye elbiselerde kolları ve etek boyu uzun elbiseler dikkat çekiyor. Dantellerden ve işlemelerden yararlanılan elbiselerde ince nakışlarda kadınların zarafetine uygun şekilde tasarlanmış.

  Arka kısmı dantelli olan abiye elbise modellerinde mor gibi öne çıkan renkler kullanılmıştır. Bunun yanında arka kısmı dantelden oluşan abiye elbiselerde en çok kullanılan renklerden biri de; yeşildir. Üst tarafı pullu ve etek kısmı şifon olan abiye elbiselerde gold pullardan faydalanılarak zarif abiye elbisdeler tasarlanmıştır. Mislinas abiye elbise çeşitlerinde göz alıcı ayrıntılar sadece detaylarda bulunur. Tek kolu şifon olan abiye elbise modellerinde mor gibi renkler kullanılır. Tek kolu düz diğer kolu geniş ve şifon olan elbiseler Mislinas tasarımcılarına özel abiye elbiselerdendir.

  Üst kısmı güpür kaplama olan abiye elbiselerde koyu gri ve lacivert gibi renkler kullanılmıştır. Alt kısmı yine şifon olan bu elbiselerde üst kısım dantelden oluşur ve oldukça şık görünümlüdür. Modern çizgilere uyum sağlayan bu elbiselerin kol ağızlarında da güpür ayrıntılar yer alır.

  Mislinas kataloğunda dikkat çeken abiye elbiselerden biri de; tafta abiye elbiselerdir. Alt kısmı tafta olan abiyelerin üst kısmı işlemeli ve altın yaldızlıdır. Klasik olarak şık görünmek isteyen kadınlar için uygun abiye elbiselerdendir.

  Farklı ortamlar için şıklığınızı pekiştirecek elbise modelleri sunan Mislinas kataloğunda sezonun moda renklerini bir arada bulmanız mümkün. Lacivert, siyah ve mor gibi renkler sezonun öne çıkan renkleri arasında bulunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.