Armine Şal Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Armine Şal Modelleri

20 Ekim 2016
2.534 views
 • Sponsor Bağlantı
  Armine Şal Modelleri

  Armine Şal Modelleri

  Armine modern şal modelleri kadınlara tesettür içinde şık görünmelerini sağlayan ayrıntılarla donatılmış. Kalın çizgili şal modellerinin yanında; saf ipekden meydana gelen şallar ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak. Şal modellerinde renk skalasının geniş olması kıyafetlerinize uygun şal bulmanızı kolaylaştıracak.

  Armine şal modellerinin içinde sadece bir renkten meydana gelen şallar olduğu gibi çift renkli şallarda bulunuyor. Tafta şal olarak geçen şal modellerinde ise; siyah ve fıuşya renginin yanında; pudra ve siyah gibi şal renkleri de yer alıyor. Kalın çizgili şallarda ise birbirine uyumlu renkler şalların üzerinde büyük bir incelikle kullanılmış. Kahverengi, krem, gri ve hardal rengi gibi renkler kalın çizgili şallarda kullanılan renklerin içinde bulunuyor.

  Kalın çizgili şalların üzerinde bulunan renklerin dışında dikkat çekici ayrıntılardan biri de; saçak detayları. Renkli şalalrın ucunda bulunan saçaklar şalların hareketini yükseğe taşıyor. Mavi, bebek mavisi, pembe, yeşil gibi canlı renklerinde bulunduğu kalın çizgili şal modellerinde modern bağlama çeşitleri kullanarak sokak modasına uygun bir kapanma şekli elde edebilirsiniz. Armine şal çeşitlerini kullanırken çizgili olanları gündelik hayatta ipek olanları ise daha özel günler için kullanabilirsiniz.

  Saf ipekten meydana gelen Armine şal modellerinde renkler gündelik modanın renklerini içeriyor. Mint rengi, bordo, kahverengi, senenin popüler renklerinden biri olan camel rengi saf ipek şallarda başarıyla kullanılmıştır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Desenli Eşarp Modelleri
  Desenli Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.