Armine Şal Modelleri

armine lila ipek sal

Armine Şal Modelleri

Armine modern şal modelleri kadınlara tesettür içinde şık görünmelerini sağlayan ayrıntılarla donatılmış. Kalın çizgili şal modellerinin yanında; saf ipekden meydana gelen şallar ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak. Şal modellerinde renk skalasının geniş olması kıyafetlerinize uygun şal bulmanızı kolaylaştıracak.

Armine şal modellerinin içinde sadece bir renkten meydana gelen şallar olduğu gibi çift renkli şallarda bulunuyor. Tafta şal olarak geçen şal modellerinde ise; siyah ve fıuşya renginin yanında; pudra ve siyah gibi şal renkleri de yer alıyor. Kalın çizgili şallarda ise birbirine uyumlu renkler şalların üzerinde büyük bir incelikle kullanılmış. Kahverengi, krem, gri ve hardal rengi gibi renkler kalın çizgili şallarda kullanılan renklerin içinde bulunuyor.

Kalın çizgili şalların üzerinde bulunan renklerin dışında dikkat çekici ayrıntılardan biri de; saçak detayları. Renkli şalalrın ucunda bulunan saçaklar şalların hareketini yükseğe taşıyor. Mavi, bebek mavisi, pembe, yeşil gibi canlı renklerinde bulunduğu kalın çizgili şal modellerinde modern bağlama çeşitleri kullanarak sokak modasına uygun bir kapanma şekli elde edebilirsiniz. Armine şal çeşitlerini kullanırken çizgili olanları gündelik hayatta ipek olanları ise daha özel günler için kullanabilirsiniz.

Saf ipekten meydana gelen Armine şal modellerinde renkler gündelik modanın renklerini içeriyor. Mint rengi, bordo, kahverengi, senenin popüler renklerinden biri olan camel rengi saf ipek şallarda başarıyla kullanılmıştır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir