Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri

15 Ekim 2016
2.697 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri

  Kayra Mevsimlik Tunik Ve Pardesü Modelleri

  Kayra tunik ve pardesü modellerinde sezonun en popüler renkleri en şık tasarımlarala bir araya getirilmiş. Camel renk pardesüler ve bej rengi pardesüler kalıp farklılıkları ve detaylarıyla birlikte tesettürlü kadınların zevklerine hitap edecek.

  Kayra kol detaylı kap modellerinde siyah rengi kullanılarak koldaki detaylar dengelenmiş. Ön düğmeli olan pardesü modellerinde bel ayrıntısına da sıklıkla yer verilmiş. Mevsimlik pardesü modellerinde yan düğmeli pardesülerde gold rengi düğmeler kullanılmıştır. Pileli eteklere sahip pardesüler daha ağır renklerlerden tasarlanmıştır. Kapitone pardesü modelleri ise dış kısmında kapitone ayrıntılardan meydana gelen pardesülerden oluşmaktadır.

  Sezonun öne çıkan en iddialı pardesü modellerinden biri de; kot pardesü modelleri. Beli bağcıklı olan kot pardesü modellerinde kemer detaylı olan kot pardesülerde bulunmaktadır. Omuz kısımları detaylı olan pardesüler genç kızları olduğu kadar ileri yaşda olan kadınları da enerjik gösterecek.

  Kayra tunik modellerinde ince çizgilerden ve karelerden meydana gelen tunik modelleri yeni sezonun çok sık tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Renkli tuniklerin yanı sıra tek renkten meydana gelen tuniklerde bulunuyor. Tuniklerde asimetrik kesimler modern desenlerle bir araya getirilmiş. Kemerli tunikler ve bel zincirli tunikler detay arayan kadınlar için oldukça gösterişli. Tuniklerde değişikliği seven kadınlar Kayra tunik modelleri içinden omuz ve yaka detaylı tunik modellerini tercih edebilirler.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Genç Tesettür Spor Kaban Modelleri
  Genç Tesettür Spor Kaban Modelleri
  Armine Tesettür Giyim Pardesü Modelleri
  Armine Tesettür Giyim Pardesü Modelleri
  Tuğba Venn Pardesü
  Tuğba Venn Pardesü
  Kayra Trençkot Modelleri
  Kayra Trençkot Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.