Tuğba Tunik Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tuğba Tunik Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Tuğba Tunik Modelleri

  Tuğba Tunik Modelleri

  Tuğba tunik modellerinde kendinden desenli olan tunikler sadelik fakat modern bir görüntü isteyen kadınlar için oldukça ideal. Tuğba tunik tasarımları içinde asimetrik keslimli tuniklerde bulunuyor. Üst kısımlarda yer alan asimetrik kesimler tuniklere ayrı bir ifade kazandırıyor.

  Tuğba tunik çeşitleri içinde yer alan asimetrik kesimli tuniklerin kimi zaman etek kısımlarında asimetrik modeller bulunuyor. Tunik tasarımlarından biri de; drapeli tunikler. Tuniklerin üst kısmında yer alan drapeler tunikleri hareketlendirerek şık hale getiriyor. Tuniklerde mevsimlik tuniklerde beli zincirli modelleriyle genç kadınlar için ideal. Özel günler için şifon tunik modellerini giyebilir ve iki renkli tunik modelleriyle şık görünebilirsiniz. Lacivert ve beyazdan meydana gelen iki renkli şifon tuniklerde; saflık ön planda yer alıyor.

  Romantik bir görünüm elde etmek için pileli tuniklerden faydalanabilirsiniz. Pileli tunikler eteklerinde yer alan detaylarla sizi şık gösterecek. Mevsimlik tuniklerde büyük karelerden meydana gelen tasatımlarda bulunuyor. Genç kızlar için ideal olan bu tunikler kot pantolonlarla bir arada giyilebilir. Oduncu gömleği tunik modellerinde renkli olan tuniklerde yer alıyor. Kırmızı, hardal rengi ve sarı gibi renklerde oduncu gömleği tunik renkleri yer alıyor.

  Modern desenli tunikler, kapak görünümlü tunikler ve gömlek yaka tunik modelleri Tuğba tunik çeşitleri içinde en çok kullanılan tunik modelleri arasında yer almaktadır. Kırmızı renk tonlarından meydana gelen kapak görünümlü tunikler beyaz pantolonları iyi şekilde tamamlayan tuniklerdir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.