Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri

nihan dugme detayli ferace

Nihan yeni sezon ferace modelleri

Nihan yeni sezon ferace modelleri içinde birbirinden farklı ferace çeşitleri yer alıyor. Her yıl değişik tasarımları ile tesettürlü kadınların beğenisi kazanan Nihan ferace koleksiyonunda yeni sezonda sırt detaylı feraceler en çok satılan ferace çeşitleri arasında yer alıyor.

Nihan ferace koleksiyonunda şifon detaylı feraceler karşımıza belinde zincir olan ayrıntılarıyla çıkıyor. Beli zincirli ve tamamen şifondan meydana gelen feracelerde belde bulunan gold detaylı zincir oldukça zarif görünüyor. Nihan ferace modellerinde gold detaylı ferace çeşitleri de bulunuyor. Fermuarı gold renginden oluşan feracelerde genellikle siyah ve lacivert gibi koyu renkler kullanılıyor.

Nihan ferace modelleri pileli olan ferace modellerinde de gold ayrıntılar başarıyla kullanılmış. Göğüs detaylarında yer alan biyelerin üzerinde gold detaylar feracelere şıklık kazandırıyor.

Tek tarafı desenli olan Nihan ferace çeşitlerinde siyah ve beyaz renk ikilisi kullanılmış. Feracenin tek kısmı siyahken diğer kısmı siyah ve beyaz desenden meydana geliyor. Farklı ferace çeşitlerinden faydalanmak isteyen tesettürlü kadınlar için son derece uygun. Nihan çift renkli feraceler ve yaldız biyeli feraceler sezonun en çok ilgi gören ferace çeşitleri araında bulunuyor. Nihan ferace modelleri arasında kot ferace çeşitleri de bulunuyor. Üstelik kot ferace çeşitlerinde yer alan işlemeli ayrıntılar feracelerin sportif görüntüsünü klasik bir görünüme taşıyor. Ön kısmı boydan boya taş detaylı olan ferace çeşitleri ise klasik günlerin tamamlayıcısı olan ferace çeşitlerini oluşturuyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir