Alfasa Tesettür Mayolar | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Alfasa Tesettür Mayolar

 • Sponsor Bağlantı
  Alfasa Tesettür Mayolar

  Alfasa Tesettür Mayolar

  Tesettür mayo çeşitleri kadınların gizliliğine önem verecek şekilde tasarlanır. Kadınlar giydikleri tesettür mayolar içinde hem rahat etmeli hem de günün modasını yansıtmalıdırlar.

  Alfasa tesettür mayoları klasik detaylardan oluşan ama aynı zamanda modaya ayak uyduran tasarımlardan oluşmaktadır. Biyeli ve uzun detaylı tesettür mayolar canlı renkleriyle modern bir görünüm içerir. Alfasa tesettür mayoları arasında kapri kollu tesettür mayo çeşitleri de bulunmaktadır. İki renkli olan bu mayolar lacivert ve turkuaz renginden meydana gelir. Alt kısımda pantolon tasarımı bulunan bu mayolarda göğüs bölgesi tamamen kapalıdır.

  Alfasa mayolarında bulunan bir diğer çeşit de; çiçek baskılı mayolardır. Üst kısımda yer alan çiçekler sahillere uyum sağlayacak renklerden meydana gelir Mavi mayoların üzerinde bulunan çiçekler estetik görünür. Çapraz baskılı mayo modellerinde ise asimetrik baskılar kullanılmıştır.

  Sahillerde daha çok dikkat çekmek istiyorsanız taş baskılı mayolardan faydalanabilirsini. Mayoların etek kısmında bulunan taş baskılar pembe ve mor mayolarda daha zarif görünmektedir.

  İkili tesettür mayolarda ise yine çift renkler bir arada kullanılmıştır. Ön fermuarlı ve iki renkli olan bu mayo çeşitlerinde ise yine lacivert ve mint rengi birlikte kullanılmıştır. Tesettür mayo modelleri arasında kolsuz olan mayo çeşitleri de bulunur. Siyah-sarı, gri-mor gibi renk ikililerinin kullanıldığı kolsuz mayolar likralı olarak tasarlanmıştır. Kolsuz olan mayo çeşitleri yine ikili takım halinde dizayn edilmiştir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İlkbahar Yaz Tesettür Tatil Kombinleri
  İlkbahar Yaz Tesettür Tatil Kombinleri
  Yazlık tesettür kombinleri ve rotalar
  Yazlık tesettür kombinleri ve rotalar
  Bayram Tatili için kombin önerileri
  Bayram Tatili için kombin önerileri
  Mayovera Tesettür Mayolar
  Mayovera Tesettür Mayolar
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.