Bayram Tatili için kombin önerileri


Havaların ısınması ile bir çok kişi için bavul hazırlıklarının başladığını söyleyebiliriz. Seyahatlerinizde şık olmanız adına dikkat edeceğiniz bir kaç öneri sayesinde bavulunuzu vakit kaybetmeyen hazırlayabileceksiniz hadi başlayalım! Bayram tatili için kombin önerileri…

Yağmur yağar düşüncesi ve tıkış tıkış bavullar

Gittiğiniz bölgenin iklimi ve yağış durumunu göz önünde bulundurarak sadece bir kaç şey almanızı öneririz. Buda bir kap veya yağmurluk tarzında bir trençkot olabilir.

Her tür üründen birer tane

Kombin yapmanızı sağlamak adına doğru kombinleri veya aynı parça ile birden fazla kombini seçeceğiniz ürünleri farklılaştırdığınızda yapabilirsiniz.

Yanınıza tunik, etek, pantolon, bluz veya gömlek her birinden birer tane alın.

Modaya çok da bağımlı kalmayın

Yapacağınız kombinlerde modadan ilham alın lakin moda konusunda da illa ki kombinlerinizi bir örnek yapacaksınız diye takılı kalmayın. Öyle ki bir çoğu zaman birbirinden bağımsız seçmiş olduğunuz kıyafetler ile oldukça şık gözükebilmektesiniz.

Ayrıca modada trend olan sezonun renklerini de es geçmeyin!

Rahat kombinler

Her zaman için en ideal seçim rahat ve salaş kombinler olmakta. Hem şık gözükebilir hem de rahat bir tatilin kapılarını bu sayede aralayabilirsiniz.

Bayram tatili için kombin önerileri yaparken evde kıyafetlerinizi de deneyebilirsiniz. Öyle ki önceden giyeceğiniz kıyafetleri üzerinizde görerek set set koymanız işinize yarayacaktır. Hangi renk kıyafetle hangisinin daha uyumlu olacağını da göz ardı etmemenizi öneririz.

Ayakkabı ve takı konusuna değinecek olursak; Ayakkabı seçimi konusunda seyahat edeceğiniz bölgeye göre rahat klasik ayakkabıları veya spor ayakkabı modellerini mevsim koşuluna göre ise bir diğer alternatif olarak sandalet ayakkabı seçiminde bulunabilirsiniz. Takı olarak da seçeceğiniz kıyafete göre kıyafetiniz sade ise göz dolduran takıları kıyafetiniz oldukça renkli ve desenli ise sadece saat veya bileklik türü tercih edebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir