Yaz düğünlerinde elbise seçimi için öneriler | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yaz düğünlerinde elbise seçimi için öneriler

16 Mayıs 2020
1.397 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yaz düğünlerinde elbise seçimi için öneriler

  Geleneksel olarak şöyle bir durum söz konusu ki düğün günü şık ve gösterişli olmak hemen her bayanın sevdiği durumlardan bir tanesidir. Yazımızda sizlere yaz düğünlerinde elbise tesettür seçimi nasıl olmalı? bundan bahsedeceğiz.

  Rahat hareket edebileceğiniz modelleri seçin!

  İlk olarak bizce en önemli ayrıntı kıyafetin rahatsız edici bir formda olmaması. Tabiki bu bir tercih ama genel olarak rahat hareket edebilmemizi sağlayan tasarımları tercih edebiliriz. İçerisinde rahat hareket etmenizi sağlayacak kıyafet sizler için ideal seçimdir.

  Kumaş türünün önemi

  Kumaş seçiminde özellikle de mevsim yaz olduğundan dikkatli davranmanız gerekir. Öyle ki terletme yapan ve bunu belli eden bir kıyafeti kimse giymek istemez. Bu istinasız dikkat edilmesi gereken bir durum. Bunun için hava geçişi sağlayan rahat hareket etmenizi sağlayacak ve ayrıca da transparan olmayacak kumaş türünde kıyafet seçmenizi öneririz.

  Dikiş gücünü kontrol edin

  Öyle ki düğünlerde en çok başınıza gelen talihsizliklerden biri de bu durum olabilir. Elbisede meydana gelen ani yırtılma ve sökülmeler. Her ne kadar biz bayanlar temkinli olup kimimiz kol çantasında iğne iplik taşıyor olsa da yine de bir noktada bu ayrıntıyı atlayıp veya davetlileri bırakıp bu durumla ilgilenebileceğinizi düşünmediğimiz için bu konuda temkinli olmanızı öneririz. Alacağınız elbisenin dikiş durumunu gözden geçirmekte fayda var!

  Şıklık için bütçenizi zorlamayın

  Unutmayın ki sadece pahalı olan kıyafetler şık durmuyor! Her zaman için kendinize yakışanı bulmanız önemli. Tabi ki vücut hatlarınızı da belli etmeyecek modeller olmalı bunlar. Uygun fiyata da güzel elbiseler bulabilirsiniz. 

  Aynı renk ve desende benzer abiyeler

  Modaya ayak uydurmak adına neredeyse bir çok firma aynı renk ve desende kıyafet tasarlamakta. Siz bu alanda kendinizi kısıtlamayın. Size yakışacak türde moda dan çok da uzak olmayacak lakin benzer günümüz renk ve desenlerini tercih etmemenizi öneririz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bwest Tunik Modelleri
  Bwest Tunik Modelleri
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.