Alvina Giyim | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Alvina Giyim

28 Ekim 2016
2.262 views
 • Sponsor Bağlantı
  Alvina Giyim

  Tesettürlü bayanlar kendi tarzlarını yansıtmak için farklı tasarımları tercih ediyor. Bayanların seçtiği parçalar ile göz alıcı gözükmesi ve şık olması herkes için oldukça önemlidir. Çeşit çeşit tasarımları ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği markalar arasın da Alvina giyim bulunmakta. Alvina giyim bu sezon farklı renkler de ve modellere deki tasarımlarını müşterilerine sundu. Bu yıl trendler arasındaki renklerin bolca kullanıldığı tasarımlar her tarza hitap ediyor. Bu sezonun en çok tercih edilen desenleri ve asimetrik kesimleri yeni kreasyonda bulunmakta.

  Alvina kaban modelleri

  Bayanlar için kombinini tamamlaması adına en önemli parçalardan biri kabanlardır. Bu sezonun trendleri olan çizgiler, desenli kumaşlar Alvina kaban modellerin de çokça kullanılmıştır. Her tarza hitap eden kabanlar genellikle bu sezonun trend renkleri mor, siyah, yeşil yeni kreasyonlar da oldukça kullanmış. Genellikle bellinden bir kemer ile bütünleşen tasarımlarda tek renler öne çıkıyor. Düz kabanların bulunduğu kreasyonlar için de baklava desenleri ve şişme tarzında kabanlar bulunmaktadır. Her tarza hitap eden bu kabanlar tesettürlü bayanların tercihleri arasında bulunuyor.

  Alvina pardösü modelleri

  Tesettürlü bayanların en çok kullandığı parçalar arasında pardösüler bulunmaktadır. Bundan dolayı birçok farklı pardösü modelleri tasarlanmakta. Her tarza hitap eden pardösüler bu sezon yeni tasarımları ile öne çıkıyor. Alvina pardösü modelleri bu sezon farklı tasarımları ile bayanların en çok ilgi gösterdiği markalar arasında. Bu yılın trend renklerinin bolca kullanıldığı tasarımlar her tarza hitap etmektedir. Bu tasarımlar arasında, düz kesim ve desensiz parçalar, iki renk kumaşların kullanıldığı tasarımların belinden kemer gibi geçen iplerle tamamlanmış. Desenli kumaşlardan da tasarlanan modeller farklı renkleri ile oldukça göze çarpmaktadır.

  Alvina ferace modelleri

  Uzun ve bol kesim modelleri ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği parçalar arasında tartışmasız feraceler bulunmaktadır. Çeşit çeşit renkleri ve tasarımları Alivina ferace modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her yaştaki bayanın rahatlıkla kullanabileceği feraceler oldukça öne çıkıyor. Her sezon kullanılan deriler bu tasarımların belli yerlerinde bulunuyor. Şal desenli feracelerin de bulunduğu parçalar da iki renk kumaşlar belli tasarımlarda kullanılmış. Bunların yanı sıra sade ve tek renk olan ve bombeli kesimleri ile farklı ferace tasarımları da bulunmaktadır. Çeşit çeşit tasarımları ve farklı renkleri ile her tarzdaki bayanlar rahatlıkla bu modellere arasında kendini yansıtanı bulabilir.

  Alvina tunik modelleri

  Her genç bayanın kullandığı kıyafetlerden biri tuniklerdir. Düz ve sade olan modelleri ile bayanlara birçok tercih sunan tunikler bu sezon da yeni tasarımları ile bayanların beğenisine sunuluyor. Alvina tunik modelleri farklı ve alışa gelmişin dışındaki tasarımları ile bayanların dikkatini çekiyor. Sade giyinmeyi seven bayanlar için birçok tasarımı bulunurken desenli tasarımları da çokça bulunmakta. İki renk kumaştan tasarlanan tunikler, asimetrik kesimlere sahip parçalar da yeni sezon kreasyonları arasında yerini alıyor. Alvina Tunik modellerin de daha çok desensiz kumaştan yapılan tasarımların farklı kumaşlar ile birleşimi ile değişik tasarımlar bayanların beğenisine sunulmuştur.

  Alvine yelek modelleri

  Göz kamaştırıcı şıklığa sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar için birçok farklı yelek modelleri bulunuyor. Bu sezon Alvine yelek modellerin de çok farklı tasarımlar bulunuyor. Bu yılın trendlerinin bolca kullanıldığı tasarımlar her bayanın zevkine uygun. Koyu tonlarda renklerin öne çıktığı tasarımlar tunik modellerinin aksine daha çok geometrik desenli kumaşlar ile yapılan parçalar öne çıkmaktadır. Lacivert, siyah ve bordo renklerinin ağırlık verildiği bu parçalarda tasarım çokluğu ile her tarzdaki bayanın seçebileceği tasarımlar yer alıyor. Bu sezon birçok parçada gördüğümüz ip kemer aksesuarı Alvina Yelek modellerinde de yerini alıyor.

   

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.