Yeni Sezon Kabanda Kış Renkleri


Havaların giderek soğuması üzerine artık kış mevsimine kendimizi tamamen adapte etmiş olup kışlık kıyafetlerimizi kombinlemeye başladık. Kim demiş ki kış mevsiminde rüküş olunur diye? Kış mevsimi her ne kadar soğuk ve daha incelikli seçimler yapmaya bizleri zorlasa da soğuk havalar içinde doğru tercihler yaptığımızda hem soğuk havanın azizliğine uğramamış olup hem de daha şık bir görünüme bürünebiliriz. Soğuk havaların en nadide ve renk seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken etmenlerinden bir tanesi kabanlar olmakta. Soğuk havada her kıyafetimiz ile kombinleyebileceğimiz kabanlar dikkatli ve özenerek seçimde bulunduğumuz vakit bizler için bir nevi tamamlayıcı formlu kıyafetlerdir.

Tesettür kaban seçimi nasıl olmalı? Soğuk havaların etkisini azaltacak ve aynı zamanda da sizleri şık gösterecek bir kaban modeli seçmenizi öneririz. Yaygın olarak kullanılması ön görülen kaban modellerine kürk detaylı ve kapüşonlu kaban modellerini örnek olarak verebiliriz. Bu modeller hem günlük yaşantımızda hem de sosyal aktivitelere katılım sağladığımız zaman dilimlerinde bizler için tercih edilebilir bir formdadır. Kürklü ve kapüşonlu kaban modelleri normalde ciddi iş buluşmaları ve benzer alanlar için uygun değildir. Daha çok spor tarzı yansıttığından dolayı kendinizi rahat hissetmek istediğiniz alanlarda bu modelleri tercih edebilirsiniz. Daha ağır ve resmi bir alanda bulunacaksanız o vakit tercihte bulunmanız gereken tıpkı bir uzun ceket gibi salaş açık renkli olan kabanları tercih etmenizi öneririz. Kaban modeli seçiminizi doğru yapmanız sizin stilinizi yansıtmak ile birlikte hem şık bir görünüm yansıtır hem de duruşunuzu sergilemenize katkı sağlar.

Kaban seçimlerinde genel olarak ne kadar renk tonu bakımından koyu renk tonlamalarındaki modeller tercih edilse de bu anlayış yerini daha renkli modellere bırakmıştır. Tesettür giyiminde tercih edilen renk seçeneklerinde daha canlı ve daha farklı renk tonları tercih edilmektedir. Tesettür kaban modelleri seçiminde tercih edilen genel renk tonlamalarından bahsedecek olursak; koyu kahve rengi, haki yeşili, mor, bordo, sedef, deniz mavisi renk tonlamaları olmakta. Tesettür kaban modellerinde herhangi bir ikileme düşmeden tercihte bulunabilirsiniz. Kabanınızı gündelik yaşamda mı yoksa iş yaşamınızda mı kullanacağınızı göz önünde bulundurarak tercih de bulunmalısınız.

Sezonda bir süre daha salaş ve genişleyen kalıplara sahip kaban modellerini gözlemleyeceğiz gibi görünüyor. Özellikle de kürklü kaban modelleri bu sezon en çok tercih edilen kaban modelleri içerisinde yerini almakta. Bir çok moda defilelerinde de sık sık gözlemlediğimiz üzere zarif ve tüylü yapısı ile bizlere topuklu şık çizmelerimiz ile bir kombinleyebileceğimiz şık bir alternatif oluşturmakta. Kaban modeli seçiminizde sizin stilini yansıtacak tercihlerde bulunmanız hem şık hem de rahat bir kombin oluşturma imkanına sizleri sahip kılacaktır. Kaban modelinizi seçtiğinizde günlük mü yoksa çalışma alanınızda kullanmak adına mı tercihte bulunduğunuzu göz önünde bulundurmalısınız. Aksi halde satın aldığınız ürün çalışma ortamı için abes kaçabileceği gibi gündelik yaşantınıza da uygun olmayabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir