Tesettür Yazlık Bol Pantolon Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür Yazlık Bol Pantolon Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Yazlık Bol Pantolon Modelleri

  Tesettür yazlık bol pantolon modelleri denilince artık bütün tezgahlarda, mağazalarda bulmak oldukça kolay oldu. Kapalı bayanlarımız da, malum çok fazla dar giyinmekten hoşlanmadığı için alternatif pantolon giyme düşüncesini bol pantolonlar ile kapatmaktadır. Adeta kapalı bayanlarımızın kurtarıcı giyimi haline gelen tesettür yazlık bol pantolon modellerine bizlerde el atarak en güzel modellerini sizler için araştırdık. Tabi her markanın ve tesettürlü bayanlarımızın en çok tercih ettiği ürünlere yer verdik. Hele ki oldukça sıcak bir yerde ikamet ediyorsanız tiril tiril yazlık bol pantolonlar vazgeçemeyeceğiniz kıyafet olacaktır. Hatta öyle ki artık çalışan birçok bayanımız bol pantolonlar giyerek üzerine şık bir gömlek ya da bluzla kombine ederek çalışma hayatında yeni bir tarz oluşturdular.

  Günlük Giyilecek Tesettür Yazlık Bol Pantolon Modelleri

  Günlük olarak kullanacağınız yazlık bol pantolonlarda dikkat edeceğiniz nokta kumaş cinsi ve modelidir. Genelde bu sene her yerde kuş resmi, çiçek resmi bol olan kumaşlarla yapılan kıyafetleri görmekteyiz. İşte aynı kumaş cinsi bol pantolonlarda da kullanılmış. Tabi bu dezavantaj mı? Tabi ki değil. Eğer başkasının üzerinde çok gördüğünüz kıyafeti giymek istemezseniz bu modellerden uzak durunuz. Fakat” Benim için fark etmez diyenlerdenseniz ve ben yakışanı giyerim diyorsanız” o halde dolabınızda bu modellerden olması gerekir.  Ayırca günlük bol pantolonlarda bir diğer moda olan model kısa yani capri cinsinde olan bol pantolonlardır. Gençlerin adeta favorisi olmuş durumda. Bende de mutlaka olmalı fakat model merak ediyorum diyorsanız aşağıda size uygun olacak pantolonlar seçtik:

  Özel Günler İçin Yazlık Bol Pantolon Modelleri

  Özel günlerde ise hiç korkmadan ya da basit olacağını düşünmeden bol pantolonlar tercih edebilirsiniz. Ama önemli olan kombini iyi oluşturmak ve yazlık tesettür bol pantolon modelini iyi seçmektir. Genelde tek renk olmaları ve klasik tarzda olmaları ile dikkat çekiyor. Hatta bazı modellerde takım olarak satılmaktadır. Takım olarak almak isterseniz üzerine şık bir gömlek ya da uzun bir tunikle kombine edebilirsiniz. Eğer pantolon tek renk ise tunik, bluz ya da gömleğinizde pantolon rengini yanı sıra daha hareketli desenler de olabilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Elbise
  Moda Selvim Elbise
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.