Yeni Trend Nakışlı Tesettür Elbise Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yeni Trend Nakışlı Tesettür Elbise Modelleri

11 Ekim 2017
2.512 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Trend Nakışlı Tesettür Elbise Modelleri

  Gün geçtikçe moda alanında farklı farklı ürünler karşımıza çıkmaya devam ediyor. O kadar çok model ortaya çıkıyor ki bazen trend oluyor, bazen de bayanlarımızın hiç ilgisini çekmiyor. İşte trend olan ve kapalı bayanlarımızca oldukça sevilen ve ilgi gören elbise modellerinden merak ediyorsanız bunlardan  biri yeni trend nakışlı tesettür elbise modelleridir. Bir anda o kadar çok beğenildiği ki etkisi uzun süreceğini düşünüyoruz.

  Nakış bilindiği üzere bizim geçmişimizde yeri oldukça fazladır. Bayanlarımız el emeği olarak birçok farklı tekstil ürününe nakış işlemeyi başarmıştır. Nakışın ve bayanın elinin dediği her üründe elbette paha biçilmez olmaktadır. Şimdilerde de nakışın eşsiz güzelliği elbiselere yansıdı. Birbirinden güzel nakışlı tesettür elbiseler bayanlarımızın üzerinde hayat buluyor. Tabi oldukça dikkat çektiği ve zarif olduğu için birçok markada bu tarz elbiseler üretmeye devam ediyor.

  Nakışlı tesettür elbiselerde nakış kısımları genelde kol kısımlarında olmaktadır. Kol kısımlarından sonra göğüs kısmında, omuz kısmında, etek kısımlarında modeline göre nakış işlemi uygulanıyor. Özellikle siyah zemin üzerine nakış yapılan elbiseler daha göz alıcı olmaktadır. Desen modeli olarak da genelde çiçek deseni tercih edilse de zaman zaman farklı figürlerde yer alıyor. Ama önemli olan kapalı bir bayan giysisinde çiçek deseninin olmasıdır.

  Yeni trend nakışlı tesettür elbise modelleri olarak da sizler için tüm markaların ve sitelerin elbiseleri inceleyerek bir araya getirdik. En beğenilen, dikkat çeken, kullanışlı ve sizi şık gösterecek olarak modelleri seçtik. Tabi fiyatlara da baktığımız zaman diğer elbiselerden farkı çok olmadığını gördük. İşte en dikkat çekici, yeni trend nakışlı tesettür elbise modelleri şöyledir:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bwest Tunik Modelleri
  Bwest Tunik Modelleri
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
  Zühre Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.