Mevsime Uygun Uzun Hırka Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Mevsime Uygun Uzun Hırka Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Mevsime Uygun Uzun Hırka Modelleri

  İnsanoğlu doğası gerekir her mevsime uygun kıyafet seçmesi gerekir. Havaların soğuması ile beraber artık kış için gerekli olan kombinlerimizi de oluşturma zamanı geldi. Tasarımlarının yanında sizi şık gösterecek ayrıca soğuktan da çok iyi koruyacak mevsime uygun uzun hırka modelleri kapalı bayanlarımız için çok iyi seçim olmaktadır. Günlük kullanılacak hırkaların dışında özel günler için de harika uzun hırka modelleri çok ön plana çıkıyor.

  Günlük uzun hırka modeli seçerken genelde salaş olan modelleri genç kapalı bayanlarımız tercih ediyor. Bununla beraber spor giyinen kapalı bayanlarımız da bu tarz hırkaları severek kullanıyor. Sokak stilininde gözdesi olan uzun hırkaları kombine ederken de kot etek, deri etek, pileli etek, uzun bol pantolonlar, şık modelleri ile uygun elbiseler kullanabilirsiniz. Ayakkabı da ise mevsime uygun olan şık butik botlar, kalın tabanlı ayakkabılar ve spor ayakkabılar olabilir. Bütün bu tercihler sizin güzel kombinleriniz ve hırkalarınızla hayat bulacaktır.

  Özellikle yağmurlu ve az serin havalarda uzun hırkalarınız sezon alışverişi yaparken rahatlıkla her mağazada bulabileceksiniz. Hem maksi hem de uzun olmak üzere çok farklı üretimleri vardır. Yaşadığınız bölgenin mevsimini de göz önünde tutarak daha kalın ya da orta kalınlıkta seçimler yapabilirsiniz. Tabi bizlerde boş durmadık ve harika hırkalardan oluşan farklı farklı kombinlerin yanı sıra tek tek uzun hırka modelleri hazırladık. Geçmişin izlerini gelecekle birleştiren, stilinizi yansıtacak, karakterinizi karşıya aktaracak ve nakışları, işlemeleri ve harika modelleri ile işte göz dolduran koleksiyonumuz :

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.