Modanisa Kışlık Tesettür Kombin Modelleri

Modanisa Kislik Tesettur Kombin Modelleri

Modanisa markası kapalı bayanlarımız için kış günlerinde ne giyeceğim derdine son vermek için harika kışlık tesettür kombinleri hazırladı. Her modelin kendine özgün minimalist, romantik, şık ve oldukça kadınsı olan kombinler olduğunu içtenlikle söyleyebiliriz. Ayakkabıdan tutunda, uygun makyaj, çanta ve şal gibi bütün detaylar tek tek elden geçirilip titizlikle oluşturulmuş. Modacıların ellerinden çıkan bu kombinler sayesinde kapalı bayanlarımız bu kış ne giyeceğim derdine bir nebze de olsa çare bulacağına inanıyoruz.

Kışı Renklendirecek Kombin

Soğuk kış günlerinde illa ki koyu renklere bürünmenize gerek kalmadı. Bu kombinde adeta insanın için ısıtan ve daha canlı görünmenizi sağlayan lila, mor ve fuşya renklerinden faydalanılmış. Kışlık tesettür kombin modeli olarak da spor ve klasik karışımı kıyafetler kullanılmış. Bu kombini alışverişe çıkarken, arkadaş gezmelerinde ya da okula giderken tercih edebilirsiniz. İsteğe göre şalınızı pantolon renginde de tercih etmeniz mümkün.

90’ların Geri Dönüşümünün Tesettüre Yansıması

90’ların kıyafetlerinden vazgeçmiyor ve her zaman kullanmayı seviyorsanız işte bu kombin tam size göre. Modanisa kışlık tesettür kombin modelleri arasında yine canlı bir kombinle karşımıza çıkmış. Bol ve İspanyol paça pantolonu, ou tamamlayan şık, uzun bir gömlek ve rahat bir kazakla tamamlanmış. Ceket ise yarı kalsik tarzı ile dikkat çekiyor. Çanta ise kazakla aynı renk tercih edilerek farklılık oluşturuyor. Ayrıca boyfriend ayakkabı da oldukça şık olmanızı sağlayacak. Ayrıca şal rengi de ister kırmızı ister lacivert olabilir. Özellikle genç tesettürlü bayanlarımız için çok şık olacakları ve günlük yaşamda sık sık tercih edebileceği bu kombinde ufak değişiklerde yapabilirsiniz. Altına pantolon yerine güzel bol bir etekte uygun olacaktır. Ayakkabıda ise parlak şık düz taban botlarda olabilir. Tamamen sizin zevkine kalmış.

Modanisa kışlık tesettür kombin modelleri bu kadarla kalmıyor. Diğer bütün kombinleri galerimizde görebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir