Allday Tesettür | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Allday Tesettür

27 Şubat 2016
3.041 views
 • Sponsor Bağlantı
  Allday Tesettür

  Tesettür giyimde zarafetten yana olan ve sade bir tarz benimseyen bayanlar için oldukça farklı tasarımlara baktığımızda Allday markasına denk geliyoruz. Gündelik giyimde şıklığı yakalamak isteyen bayanlar için oldukça doğru bir tercih olduklarını görebiliyoruz. Zarif tasarımların birlikte kullanıldığı modeller son derece ilgi çekiyorlar.

  Allday Tesettür Giyim Modelleri

  Klasik giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için çok fazla detaya sahip olan kıyafetler son derece göz yorucu olabilirler. Ekstra detaylar kimi zaman bayanların ilgisini çekse bile bazen bu detaylar zarif bir tarzdan çok daha uzak olabilirler.

  • Bu durumda Allday tesettür giyim modelleri incelendiği zaman daha mat renklerin tercih edildiklerini görebilirsiniz. Mat renkler kış ayları için de oldukça doğru bir tercih olacağı için tesettür giyim kış tasarımları genelde mat renkler ile hazırlanmaktadırlar.
  • Tunik seçeneklerine baktığımız zaman yine sade bir tarzın yansıtıldığını görebiliriz. Tuniklerde genel olarak tek renk belirlenmiştir ve gerçekten de ilgi çeken tasarımlar arasında yer almaktadırlar. Renk seçeneklerine baktığımız zaman parlak renklerin çok fazla tercih edilmediğini görebiliyoruz.
  • Tuniklerde ekstra detaylara göz attığımız zaman püsküllü modellerin yeni sezonda yerini aldığını görebiliyoruz. Uzun kesim olan modeller ve biraz daha kısa kesim olan modeller yeni sezona damgasını vuran seçenekler arasında yer alıyorlar.
  • Elbise, etek ve elbise modellerine baktığımız zaman çok fazla detayın yer almadığı sade tasarımları görüyoruz. Sade bir şıklık için hazırlanan tasarımlar bayanların beğenisine sunulmaktadırlar.

  Yeni Sezon Allday Tesettür Giyim Modelleri

  Sade bir tarz için tasarımlar sunan yeni sezon Allday tesettür giyim modelleri yine aynı sadelikle birlikte karşınıza çıkıyorlar. Etek tasarımları ve pantolon tasarımları ile birlikte gündelik giyimde mükemmel bir zarafet kazanmanız için son derece titiz bir şekilde hazırlanmışlardır.

  • Kot etek tasarımları ile birlikte spor ve şık bir tarz benimseyebilirsiniz. Elbise seçeneklerini incelediğiniz zaman genelde tek renk ve tek parça olan tasarımlar bulunsa da iki parça duran tasarımlar da beğeninize sunulmaktadırlar.
  • Spor tarzı benimseyen bayanlara özel olarak spor hırka gibi özel tasarımlar hazırlanmıştır. Aynı zamanda düz kesim olan tasarımların yerini asimetrik kesim modellerin aldığını görebilirsiniz. Düğme detayının çok göz yormaması açısından da gizli düğmeli olan tasarılarımlar karşınıza çıkmaktadırlar.
  • Kadife kumaşların bu sezon birçok firma tarafından kullanılması nedeni ile Allday tesettür giyim de kadife panço tarzında kıyafetler ile karşımıza çıkmaktadır. Renk seçenekleri kış aylarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

  Gömlek yakalı tunikler ve bunun yanı sıra baskılı tuniklerde ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyorlar. Zarif bir tarz benimsemek isteyen tüm bayanlar için oldukça doğru bir tercih olacak olan markanın yeni sezon tasarımları da aynı şekilde harika duruyorlar. Gündelik giyim de şıklık yakalamak isteyen bayanlar için harika tercihler olmaya devam ediyorlar.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.