Tuğba Venn Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tuğba Venn Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu

16 Kasım 2017
3.244 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tuğba Venn Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu

  Oldukça otantik ve sonbahar kış mevsiminin en güzel havasını yansıtan bir ortamda çekilen Tuğba Venn giyim sonbahar kış koleksiyonu kapalı bayanlarımızın beğenisine sunuldu. Kars’ta çekilmiş olan bu güzel katalog kıyafetleri tesettür giyimin artık ne kadar güzel yerlere ulaştığının bir kanıtı olmaktadır. Her bir kombinin adeta mistik bir yansıması olduğunu belirtelim. Ayrıca Anadolu’nun en güzel illerinden biri olan Kars’ta harabelerde çekilmesinin de kombinlerde görmek mümkün. Aksesuarlardan, takılara kadar her şey sonbahar ve kışa yakışacak tarzdadır.

  Tuğba Venn giyim sonbahar kış koleksiyonlarında genellikle neon renkler kullanılmış. Koleksiyona dikkatli baktığımızda renkler o kadar güzel belirlenmiş asla gözü yormayan, kombinlerde ne kadar uyumlu şekilde kullanıldığını görebiliriz.

  Yukarıda da belirttiğimiz gibi Anadolu tesettürlü kadınlarımızın geçmişten gelen kıyafet geleneklerini bu modellerde de görüyoruz. Özellikle şal bağlama şekilleri Doğu bölgemizde bayanlarımızın eşarp ve yazma bağlama şekline benzemektedir. Tabi bunun yanında günümüzü de uyarlanmıştır.

  Sonbahar kış tesettür koleksiyonunda yazın rahatlığının da taşındığını görmekteyiz. Yazın oldukça moda olan ve desenleri ile sevilen bol paça pantolonlar Tuğba Venn giyim sayesinde tekrardan giyebileceksiniz. Kumaşlarında kadifelere de yer verildiğini görmekteyiz. Pantolonlarda, tesettür elbiselerde, eteklerde kadife kumaşın esintisini görüyoruz. Sadeliğin yanında,  desenden de hoşlanan bayanlarımız unutulmuyor. Kısacası her tesettürlü bayanımızın gönlünde yatan kış kombinini oluşturabileceği parçalar ele alınmış. Günlük yaşamdan tutunda, iş hayatında şıklığı seven, her daim farklı ve alıcı olmayı seven bayanlarımızın da bulacağı parçalar mevcut. Kullanılan renkler taba, kırmızı, gri, kahverengi, siyah, pembe, çakıl taşı gibi.

  Sezona modern, mistik, havalı ve farklı bir giriş yapan Tuğba Venn giyim sonbahar kış koleksiyonunu tek tek incelemenizi öneririz. Güzel kombinler yapmak istiyorsanız da alışveriş sitesine girerek diğer kıyafetleri görebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.