Armine Ferace Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Armine Ferace Modelleri

23 Aralık 2016
2.697 views
 • Sponsor Bağlantı
  Armine Ferace Modelleri

   

  Armine feracelerinde kendinden baskılı ve desenli ferace çeşitleri göze çarpan tasarımlardan meydana geliyor. Arka kuşaklı ve göğüs baskılı bu feraceler bir yandan sade görünürken diğer yandan da; oldukça şık duruyor.

   

  Ferace modellerinde omuz işlemeli olan feraceler de bulunuyor. Omuz işlemeli feracelerde etek kısmı göğüsten aşağıya dek geniş açılıyor. Herhangi bir bel oyuntusu bulunmayan bu feracelerde bütün dikkatler omuz bölgesinde yoğunlaşıyor. Ön fermuarlı olan omuz detaylı feracelerde asil bir renk olan siyah daha çok kullanılmış.

   

  Armine feracelerinde dikkatler sadece tek bir bölgede yoğunlaşmıştır. Bu tip feracelerden biride; kol ağızlarında işleme olan ferace modelleridir. Kalın manşetlere sahip olan feracelerde kollarda yer alan metalik işlemeler oldukça kibar ve zariftir. Kendinize zarif bir görünüm kazandırmak istiyorsanız kol işlemeli feraceleri tercih edin.

   

  Ferace modellerinde yarasa kol detaylı feracelerde bulunuyor. Yarasa kol detaylı ferace modellerinin uç kısımları leopar içerikler taşıyor. Şeritleri leoparla hareketlendirilen bu feraceler yine siyah ağırlıklı renklerden meydana geliyor.

   

  Motifli elbiseleri veya kıyafetleri seven kadınlar Armine ferace modelleri içinde motifli feracelere de ulaşabilecek. Fermuar kenarlarının ve kol ayrıntılarının motifli olduğu feracelerde siyah rengin üzerine gold renklerinden oluşan motifler işlenmiş. Bel kuşaklı ferace modellerinde ön kısım boydan boya düğmeli ve elbise stilini yansıtıyor. Belinde ince bir kuşak olan bu feracelerde boyu ve görünüşüyle günlük olarak giyilebilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Peçem Ferace Modelleri
  Peçem Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.