Setrms 2017 Tesettür Abiyeler

azra ozer kirmizi abiye

Kaliteli ve yeni trend ürünleri ile kapalı bayanların dikkatini çeken, ülkemizde ilk tercih edilen markalar arasında yer alan Setrms, kaliteli ve şık ürünlerini 2017 sezonu yeni koleksiyonunda da bayanlara sunacak. Her sene mevsim geçişlerinde yeni sezon ürünlerini tanıtan Setrms 2017 tesettür abiye elbise modelleri ile göz alıcı tasarımları bayanlara sunacak. Sadece özel günlerde tercih edebileceğinzi bu abiye elbise modelleri arasında hemen hemen tüm modeller taşlar ile süslü olacak iken farklı renk seçeneklerinin olması da her bayanın zevkine hitap edecek.

2017 Setrms tesettür abiye elbise modelleri arasında sizlere sunacağımız ve önereceğimiz ürün ise Fuşya rengine sahip olan ve üst bölgesinde parlak taşların yer aldığı abiyeler olacak. Bu abiye elbise modelleri ilgi çekmek isteyen kapalı bayanlar tarafından tercih edilecek iken yeni sezonda 600 liraya sizlere sunulacak. Sadece büyük organizasyonlarda ve davetlerde tercih edebileceğiniz bu abiye elbise modellerini yüksek topuklu bir ayakkabı ve güzel bir çanta ile kombin ederek doğru kullanabilir, zarafeti yakalayabilirsiniz.

Setmrs 2017 tesettür abiye elbise modellerini seçerken çok zorlanacağınız kesin. Çünkü birbirinden güzel onlarca abiye elbise sizlere sunulur iken dikkat çeken tasarımlara sahip olan Setrms’i tercih ederek popüler bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı olmasa da kaliteli ve uzun yıllar trendler arasında yer alacak olan tasarımlara sahip olan abiyelere hemen galerimizden göz atabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir