Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri

5 Ekim 2020
1.865 views
 • Sponsor Bağlantı
  Alvina Sonbahar Tesettür Abiye Modelleri

  Alvina tesettür giyim birçok tesettürlü bayanın yakından takip ettiği hatta severek kullandığı markalardan biridir. Alvina markası, kıyafetlerinde kalitenin yanında tesettür modasına da yön vermede oldukça başarılıdır. Her sezonun, kumaşından tutunda tasarımına kadar itinayla seçimler yapılması da yıllardır başarısının bir delili aslında. Bu sene de sizlere Alvina sonbahar kışlık abiye modellerini tanıtmaya devam edeceğiz. Kadifeden tutunda, payetli, taşlı, güpürlü, sırt detaylı gibi daha birçok detaylarda kendini gösteriyor.

  Volanlı Tesettür Elbise Modelleri

  Abiye elbise modellerinde sıkça tercih edilen tasarım olan volanlı elbiseler Alvina sonbahar kışlık tesettür abiye koleksiyonunda sıkça rastlamaktayız. Volanlı elbiseler alt kısmı geniş kesimden oluşan tabiri caizse fırfır, rahat bir görüntü veren modeldir. Her vücut yapısına sahip bayanların tercih edebileceği volanlı tesettür abiye modelleri iki renkli olarak tasarlanmış. Üst kısmı farklı renk, alt kısımları ise farklı renk olarak dikilmişler. Aslında volanlı tesettür elbise modellerine baktığımızda çok da yeni sezona uygun olmadığını belirtelim diyelim. Fakat siz yine de bu tarz modellerin vücudunuza oldukça uyumlu olduğunu düşünüyorsanız incelemenizde fayda var deriz.

  Kadife Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

  Kış denilince, hangi yıl olursa olsun, tesettür elbiselerle de çok uyum yakalayan kadife kumaş türünü, Alvina markası da bu sene yermiş. Zarif, göz alıcılığının yanında zaten kışa çok yakışan kadife kışlık tesettür elbiseler, ince detaylarla süslenmiş. Özellikle elbise üzerine nakışlarla motifler çok güzel işlenmiş. Hele ki bel kısımlarında ki geniş taşlı detayları olan elbiseler tam da özel günlerde ışıl ışıl görünmenize yardımcı olacak. Genel olarak Alvina kadife tesettür elbise modellerine baktığımızda şıkır şıkır görünmek ya da “Sadelik benim doğamda var” diyen her bayana uygun elbiseleri göreceksiniz.

  Alvina sonbahar tesettür abiye modelleri elbette bunlarla sınırlı değil. Sırt detaylı, pullu, şifon, pul payetli gibi daha geniş bir portföye sahiptir. Önemli olan her zaman belirttiğimiz gibi, her model mankende göründüğü gibi üzerinizde aynı yansımayı vermeyebilir. Vücudunuzu iyi tanımalı, hangi model, hangi renk elbise sizin ışığınızı verecek ona dikkat ederek tercihinizi yapınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Sefamerve Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Nurtuba Abiye Modelleri
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Tesettür Abiye Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
  Beyaz Tesettür Elbise Modelleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!