Aker Eşarp Ve Şal Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Aker Eşarp Ve Şal Modelleri

24 Eylül 2016
2.618 views
 • Sponsor Bağlantı
  Aker Eşarp Ve Şal Modelleri

  Aker Eşarp Ve Şal Modelleri

  Aker eşarp ve şal modellerinde sezonun renkleri farklı bir canlılığa bürünerek kadınlara sunuluyor. Çizgili şallar ve sportif görünümlü eşarplar sezonun daha modern geçeceğinin habercisi niteliğinde.

  Aker şal modellerinde çizgili şal modelleri ile beraber spor görünümlü şal modelleri öne çıkan şal tasarımları içinde bulunuyor. Çizgili şallar iki renkli ve zıt renk tonlarından meydana geliyor. Yeşil ve yavruağzı gibi renkler kadınların beğenisini kazanacak şal renkleri arasında bulunuyor.

  Aker şal tasarımları arasında bulunan taş detaylı şallar oldukça gösterişli. Taş detaylı şallarda Aker yazısı şalların üzerine taş kullanılarak işlenmiş. Şallarınızı kullanırken ortamda parlamak istiyorsanız taşlı Aker şal çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

  Şal modelleri içinde bulunan kendiliğinden desenli çiçekli şallar sadelik ve zarafeti seven kadınların tercih ettiği şal çeşitlerinden biri olacak. Pembe ve mint renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı çiçekli şalların ucunda zarif saçaklarda bulunuyor. Eşarp ve şallarda görülen çift taraflı kullanım kolaylığı şalları daha çok sevmenize olanak tanıyacak. Farklı kıyafetlerinizle bir arada kullanıma olanak tanıyan çift taraflı şalları farklı günlerde ve farklı ortamlarda kullanabileceksiniz.

  Eşarp modellerinde her kısmı tamamen büyük çiçeklerle kaplı olan eşarplarda yer alıyor. Büyük çiçekli eşarplardan faydalanarak sade kıyafetlerinizi ortaya çıkarabilecek ve yaz ayına uyum sağlayacak renkli çiçeklerle kıyafetinizi tamamlayabileceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Desenli Eşarp Modelleri
  Desenli Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.