Zühre Elbise Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Zühre Elbise Modelleri

11 Şubat 2022
1.219 views
 • Sponsor Bağlantı
  Zühre Elbise Modelleri

  Zühre giyim

  Tesettürlü bayanlar için çeşitli markalar birçok modelleri bayanların beğenisine sunuyor. Bunlardan biri olan Zühre giyim zarif ve her yaşa uygun tasarımları ile tesettür modasın da büyük bir öneme sahip. Tüm parçaların kaliteli kumaşları ve süslemeleri ile bütünleyerek bayanları karşına geçen Zühre Giyim en çok ilgi gösterdiği dış giyim dalında tesettürlü bayanlar için bir adım öne çıkmaktadır. Çeşitli markalar dış giyim üzerinden farklı tasarımlar oluştursa da Zühre Giyim’in dış giyim için oluşturduğu modeller bayanlar için farklı bir yere sahip. Sizde bu yeni sezon kreasyonlarına göz atıp size uygun bir parçayı seçerek zahmetsiz bir şekilde şık ve zarif görünebilirsiniz.

  Zühre giyim sonbahar kış koleksiyonu

  Tesettürlü bayanların en önem verdiği parçalar tartışmasız dış giyim üzerine olan parçalardır. Tabi durum böyle olunca farklı birçok tasarım tesettürlü bayanlar için oluşturulmuş böylece farklı seçenekler ortaya çıkmıştır. Bu tasarımlar insanın hayal gücünü zorlamakta. Bu tasarılara sahip markalardan biri olan Zühre giyim sonbahar kış koleksiyonu ile kısa bir süre önce müşterilerinin karşısına çıktı. Koleksiyonda kullanılan parçalar dar kesim gibi gözükse de istediğiniz her bedeni rahatlıkla bu koleksiyonun içinde bulabilirsiniz. Zühre Giyim sonbahar kış koleksiyonunun için de özel tasarımlara, dikkat çekici ince detaylara ve farklı kesimleri ile öne çıkıyor. Bu parçalar son yıllar da sadeleşme üzerine yapılan çalışmaların bolca bulunduğu tasarlarla dolu. Her tarzı yansıtan ve her yaşa uygun parçaların bulunduğu yeni sezon kreasyonların da tüm bayanlar rahatlık istedikleri parçaları bulabilirler.

  Zühre giyim pardösü modelleri

  Zühre giyim herkesin de bildiği üzere tesettürlü bayanlar için önemli olan dış giyim üzerine farklı çalışmalar yapmıştır ve bu konuda oldukça büyük bir başarı yakalamıştır. Bu sezonun trendlerinin kullanıldığı birçok parça da pardösüler dikkat çekiyor.Zühre giyim pardösü modelleri Minimal ve dar kesimlerin sıkça kullanıldığı ince detayları ve süslemeleri ile bayanların karşına çıkmakta. Kısa bir süre önce bayanların karşısına sonbahar kış koleksiyonu ile çıkan Zühre Giyim koleksiyonun içinde bulunan pardösü modelleri ve tasarımları oldukça kendisinden söz ettirdi. Bu tasarımların için klasik pardösü modellerinin yanı sıra kareli ve ekose desenli pardösüler de yer almaktadır. Dış giyim de genellikle koyu renkler bir numara olsa da Zühre bunun dışına çıkarak ayrıyeten bordo, yeşil ve mavi renklerin bolca kullanıldığı tasarımlar oluşturmuştur. Kısaca şöyle söyleyebiliriz ki Zühre dış giyim adına bu sezonun trend renklerini de rahatlıkla kullanmıştır.

  Zühre giyim en çok tercih edilen pardösü modelleri

  Dış giyim de büyük bir öneme sahip pardösü modelleri için çeşit çok olsa da bunların arasında en çok ilgi gören Zühre Giyim’in tasarladığı pardösülerdir. Çünkü tesettürlü bayanlar için dış giyim de bir numara olan Zühre her sezon kendisinde daha çok söz ettirmektedir. Zühre Giyim de birçok model olmasına rağmen bu sezon en çok kareli ve düz kesim pardösüler ilgi görecek gibi durmakta. Hem sadeliği hem şıklığın anahtarını sizlere sunan Zühre Giyimin en çok beğenilen parçalarının arasın da deri detaylara sahip ve iki renkten ya da tek düze koyu renklerden oluşan pardösüler vardır.

  Zühre elbise modelleri resim galerisi

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bwest Tunik Modelleri
  Bwest Tunik Modelleri
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Yurt Dışı Tesettür Mağazaları
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Nayla Collection Ferace Abaya Modelleri
  Neva Style Trenckot Elbiseleri
  Neva Style Trenckot Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.