Moda Selvim Elbise


Moda Selvim, tesettür kıyafet üretiminde öncü markalardan bir tanesidir. Yıl geçtikçe değişen moda algısına uygun trend kıyafetler tasarlanmaktadır. Tesettürlü kadınlar için genel olarak pek fazla kıyafet tasarlanıp satılmamakla birlikte Moda Selvim’de pek çok çeşit bulunmaktadır.

Moda Selvim Tunik

Tunikler her yaştan tesettürlü kadınların ortak tercihlerinden bir tanesidir. Tunikler etekler, etek pantolonlar ve pantolonlar ile kolayca kombinlenebilmesinden dolayı kolay bir seçenek olarak görülmektedir. Tuniklerin daha pek çok avantajı bulunmaktadır. Gidilecek her ortama göre bir Moda Selvim Tuniği bulunması mümkündür. Abiye tunikler, spor tunikler, klasik model tunikler, tunik gömlekler gibi pek çok çeşidi vardır. Moda Selvim Tunikler içerisinde renk renk, çeşitli tunikler bulabilirsiniz.

Moda Selvim Abiye

Moda Selvim Abiyeleri, özel günlerde kullanmak için oldukça iyi bir seçenektir. Marka, abiye olarak yalnızca elbiseyi ele almamaktadır. Abiye tunikler, abiye takımlar da yeteri kadar süslü ve şık ise Moda Selvim mağazasında Abiye kategorisinde yer almaktadır. Yeni moda tüllerden yapılmış kat kat, sade, tek renk ve desenli abiyelerin tamamına Moda Selvim web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Moda Selvim Elbise

Elbiseler, tesettürlüler için diğer seçeneklerin aksine daha uyumlu olabilmektedir. Uzun ve geniş kesimli elbiseler hem rahat hareket etmeye olanak sağlamakta hem de vücut hatlarını minimum seviyede göstermektedir. Elbiseler günlük hayatta kullanılabileceği gibi özel günlerde de daha çok tercih edilmektedir. Renkli ve büyük baskı desenli elbiseler bu yılın en popüler elbise modelleri arasındadır. Bu tarz son moda tüm elbiselere Moda Selvim üzerinden ulaşılabilir

.

Moda Selvim Etek

Etekler, tesettürlü kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Tesettür gereğine göre vücut hatlarının belli olmaması gerekmektedir. Bu doğrultuda pantolondan daha fazla tercih edilmekte olan uzun Tesettür eteklerin Moda Selvim mağazası içerisinde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kot etek, pileli etek, penye etek gibi pek çok klasik etek modelinin modernleşmiş halini de içerisinde barındıran bir markadır. Etekler tunikler, gömlekler ile kolayca kombinlenebildiği gibi pardösü, ferace gibi dış giyim ürünleri ile de pantolonun aksine daha büyük bir uyum sağlamaktadır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir