Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

14 Ocak 2022
551 views
 • Sponsor Bağlantı
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

  Pınar Şems, yıllardır tesettürlü kadınlar için kıyafet üretmekte olan bir markadır. Ürettiği her tesettür ürününü en iyi ve kaliteli şekilde üretmesinin yanı sıra modern ve şık yeni moda akımlarına uygun tasarlamaktadır. Gelen yeni trendleri tesettür modasına uygulayarak yenilikçi kıyafetler üretmektedir. Abiye konusunda da oldukça yenilikçi ve şık tasarımları olan Pınar Şems bünyesinde pek çok çeşitte abiye modeli bulundurmaktadır.

  Özel günlerde normal günlük kıyafetler yerine abiye tarzı şık ve daha gösterişli elbiseler kıyafetler tercih edilmektedir. Düğünlerde, mezuniyetlerde, nişanlarda, kutlamalarda ve balo gibi özel davetlerde abiyeler tercih edilmektedir. Tesettürlü kadınlar için de abiyeler bulunmaktadır. Pınar Şems Tesettür Abiyeleri diğer abiyelerin aksine daha çok tesettürlülere özel üretilmiştir. Vücut hatlarını belli etmeyecek sade ve şık çeşit çeşit modelleri bulunmaktadır. Yaşa ve gidilecek yere yapılan tercih ve abiye değişmesine rağmen Pınar Şems kalitesi değişmemektedir. Her yaşa ve ortama uygun ideal uygun fiyatlı abiyeyi bünyesinde barındırmaktadır.

  Pınar Şems Tesettür Tulum

  Tulum genellikle tesettürlü kadınlar için üretilmeyen zor bulunan bir giyim ürünüdür. Vücut hatlarını belli eden bir giyim ürünü olarak tasarlanmasına rağmen Pınar Şems Tesettür Tulumu üretmektedir. Uzun etekli ve askılı olan bu tulumlar balıkçı yaka bodyler ya da gömlekler ile kombinlenerek kullanılabilir. Abiye kategorisinde yer alan tulumlar özel günlerde kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Son moda bir tasarıma sahip olan tesettürlü tulumlarının çeşitli renk ve modelleri Pınar Şems instagram adresinden veya Web sitesinden bulunabilir.

  Pınar Şems Abiye Tunik

  Pınar Şems, abiye alanında oldukça ilerlemiş bir markadır. Abiyeler yalnızca elbiselerden ibaret olmamak ile birlikte tunik ve takımların da abiyeleri bulunmaktadır. Elbise giyinmek istemiyorsanız ancak abiye giyinmeniz ve şık görünmeniz gereken bir ortama girecekseniz tunik abiye takımlarını tercih edebilirsiniz.

  Pınar Şems Abiye Elbise

  Abiye deyince akla ilk olarak elbiseler gelmektedir. Tesettürlü bir kadınsanız ve abiye giyecekseniz çoğunlukla tercih edilen abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Pınar Şems abiyelerde sık sık indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Bu sayede uygun fiyata kaliteli son moda trend bir abiyeye sahip olabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Elbise
  Moda Selvim Elbise
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
  Tesettür Uzun Şişme Mont Modelleri
  Tesettür Uzun Şişme Mont Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.