Tesettür Uzun Şişme Mont Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür Uzun Şişme Mont Modelleri

16 Kasım 2019
6.249 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür Uzun Şişme Mont Modelleri

  Tesettürlü bayanlar, kışlık yeni dış giyim mi arıyorsunuz? O halde bu yazımız size ilham kaynağı olacak. Sizler için bu sene de moda olan ve ön plana çıkan tesettür uzun şişme mont modelleri inceledik. Kış mevsimin dış giyim yeni trendleri ortaya çıktı ve moda tasarımcıları bize düşünülmesi gereken en şık modelleri sunuyor. Tesettür moda blogcularının da ele aldığı tesettür uzun şişme mont modelleri, hemen hemen birçok kapalı bayanımızın tercihlerinde yerini alıyor. Bununla beraber kış mevsimin soğuk yüzünde oldukça sıcak tutmaktadır.

  Tesettürlü uzun şişme mont modellerinde kapşonlu, kürklü, kemerli, kapitone modelleri yer alıyor. Özellikle kürklü kapitone kapşonlu mont daha çok ön planda olduğunu görüyoruz. Önden fermuarlı ya da çıtçıtlı olan bu montlar kısa ve uzun modelleri vardır. Genelde yaşı daha genç olan 15-25 yaş aralığındaki bayanlarımız kısa modelleri tercih ederken, 25-45 yaş aralığında kapalı bayanlarımız ise uzun şişme montların daha çok tercih ediyor. Kısa şişme montlar ise bazı modelleri şöyledir:

  Uzun olan şişme mont modelleri ise genelde uzun dış giyim tercih eden bayanlar için oldukça idealdir. Bu modeller genelde fermuarlı olmaktadır. Bazı modellerinde ise içten fermuarlı dıştan ise çıt çıt olmaktadır. Yalnız şişme tesettür mont alırken dikkat edeceğiniz nokta model yapısıdır. Özellikle dışındaki dikiş kısımları bazı modellerde daha sık yapılmaktadır. Dolayıyla pek modern bir görüntü bu modellerde pek olmuyor.

  Bunun dışında dikkat etmeniz gereken nokta da iç yapısında kullanılan malzemedir. Ucuz olması bakımından alınan bazı şişme montlar yıkandıkça iç malzemesi bozulup, kullanışsız hale gelmektedir. Örneğin; kaz tüyü iç malzeme kullanılan montlar zamanla uzun müddet sonra bozulup, tüyleri artık kabarmaz ve şişme mont özelliğini kaybeder.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Elbise
  Moda Selvim Elbise
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.