Bwest Spor Elbise 

bwest-pudra-esofman-takim

Tesettür spor giyimin öne çıkan markalarından olan  Bwest,  bu yıl itibariyle rengarenk seçeneklerle vitrinlerde yer alıyor.  Spor yaparken rahatlık isteyen kadınlar için yen ve özel tasarımlı  tesettür spor elbise modelleri herkesin beğenisine hitap edecek türden.

Spor Elbiseleri Nerede Kullanabilirim?

Sadece spor yaparken kullanım zorunluluğunuz bulunmamakta.  Alışveriş yaparken, arkadaşlarınızla gezerken ya da bir yerde oturup bir şeyler içerken de güzel bir kombinle spor elbiseleri kullanabilirsiniz. Spor yaparken kullanan kadınlar da yürüyüş, koşu gibi aktivitelerdekullanabilir. Geniş kapsamlı spor dallarında hareket zorluğu olabileceğinden bu gibi durumlarda pantolon tarzına yönelmek gerekir.

Bweste Spor Elbise Modelleri

Rahat tarzıyla bilinen  Bweste elbise modellerikumaşözelikleritasarım şekilleri açısından geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Cepli, penye ürünler boyun bölgesinde bağcık detaylarıyla dikkat çekmekte. Renk açısından siyah, saksa mavi, taba, yeşil, lacivert renklerini görebilirsiniz. Hangi renk sizin için idealse buna yönelik ürünü alarak alternatif kombinlere yönelebilirsiniz. Bu arada elbise boyu bileklere kadar inmekte.  Üzerinde herhangi bir desen ayrıntısı yok ve hem spor hem de günlük giyime uyum sağlayacak türde.

Spor Elbise Kombinleri

Söz konusu spor yaparken tesettür elbise giyim olduğu için tahmin edileceği gibi kombin konuusnda da çok fazla ayrıntı gerekmemekte. Yani bazı renk ve ayakkabı detaylarına dikkat ederek rahat bir kombin yapabilirsiniz. Zaman açısından da bu durum size artı sağlar. Günlük giyim için düşünüyorsanız bu özelliğinin de artısını yaşarsınız. Bunun dışında elbiseyi kullanırken   Bweste tesettür spor kombin için eşarp rengini farklı bir tondan seçmeniz önerilir. Elbise zaten düz olduğu için eşarbın da düz görünmesi boğucu bir görünüm verebilir. Siyah birçok renkle uyumludur. Ancak siyah elbiseniz varsa, krem tonda eşarp seçebilirsiniz. Elbiseniz yeşilse krem, siyah renkleri ideal olur.  Elbiseniz lacivert tondaysa, eşarp rengi gri tonlarda olabilir. İki renk hem sade hem de şık görüntü verecektir. Sporda değil de alışverişe giderken kullanacaksanız daha renkli kullanım olabilir.

Spor Elbise Kullanımında Öneriler

Fiziksel özellikler, ayakkabı ve çanta kullanımı konusunda bazı öneriler işinize yarayabilir. Örneğin Bweste tesettür spor elbise modelleri kullanımında elbise kesimi nedeniyle fazlalıklarınızın kolayca belli olabileceğini belirtmekte yarar var. Bunun önlemek için spor esnasında üzerinize benzer renklerde bir eşofman üstü hırka vs. alabilirsiniz. Rahat hareket edebilmeniz için bunu değerlendirebilirsiniz. Ayakkabı kullanırken de günlük giyim sırasında spor ayakkabı yerine babet tarzında ayakkabılara yönelebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir