Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

15 Kasım 2020
5.248 views
 • Sponsor Bağlantı
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

  Tesettür mağazalarında en ön sırayı kapan tunikler, kışa özel modelleri ile mağazaları, alışveriş sitelerini kaplamış. O kadar şık, sportif, desenli desensiz modeller var ki, adeta bakarken kendinizi kaybedebilirsiniz. Tabi bunlar içinde en göze çarpan ve kapalı genç bayanların gözdesi spor tesettür tunik modelleri geliyor. Bizim de dikkatimizi fazlası ile çeken bu tuniklerle ilgili araştırma yaptık. Hangi spor tunikler tercih ediliyor, kapalı bayanlarımız bu kışta güzelliğinin yanında bütçesini de düşünüyorsa onlar içinde spor tesettür tunik fiyatları da araştırdık. Markasına, kumaş kalitesine, tasarımına göre elbette fiyatlar değişse de en uygun olanlarını sizler için seçmeye gayret ettik.

  Düz Renk Spor Tesettür Tunikler

   Bu spor tesettür tuniklerde tamamen düz renkler kullanılarak oluşturulsa da göğüs kısmında çeşitli resim ya da yazılar yer alıyor. Hatta birçoğu kapişonlu spor tunik olan bu modeller bu sene tesettür mağazalarının gözde ürünleridir. Fakat bu noktada dikkat edeceğiniz huşu şu olmalıdır. Tesettürlü bir bayan üzerinde yazı olan tunikleri alırken verdiği mesajlara oldukça fazla dikkat etmelidir. İngilizce yazılarda mutlaka ne anlama geldiğini öğrendiğiniz yazılar olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde alacağınız düz renk spor tesettür tunik üzerinde yazan yazılar ve görseller kötü anlamlara yol açabileceğini unutmayınız diye hatırlatmadan geçemeyeceğiz. O halde modellerimize bir göz atalım ne dersiniz?

  Resimler: intagram: aymise.butik

  Desenli Spor Tesettür Tunik Modelleri

  Spor tesettür tuniklerde düz renklerin yanı sıra desenli spor tunikler de yer alıyor. Tamamına yakını ya da bir kısmı desenli olan bu tunikler de, muhteşem tasarlanmışlar. Bulut deseni, avokado desenli, yaprak, çiçek, çeşitli yazılar gibi daha sayamayacağımız çok cici desenli kumaşlarla tasarlanmış. Adeta bakarken içinde kaybolacağınız bu tunikler genellikle genç tesettürlü bayanlarımız ve kızlarımız tercih ediyor. Günlük yaşamda vazgeçemeyeceğiniz desenli spor tunik modelleri olarak aşağıdaki tasarımları seçtik. Bizler çok beğendik bakalım sizlerin yorumu ne olacak?

  Spor Tesettür Tunik Fiyatları

  Spor tesettür tunik fiyatları genellikle 25 TL’den başlıyor 100-150 TL civarı gibi değişiklik gösteriyor. Tabi tanınmış markaların fiyatları daha pahalı olmaktadır. Fakat pazarda, daha küçük işletmelerde, sosyete pazarı tarzında ucuz kıyafetler satan yerlerde bu rakamlar 25-35-40-55 TL civarlarında değişiyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Elbise
  Moda Selvim Elbise
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Moda Tesettür Şık Tunikler
  Moda Tesettür Şık Tunikler
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!