Zernişan Elbise Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Zernişan Elbise Modelleri

9 Şubat 2017
1.797 views
 • Sponsor Bağlantı
  Zernişan Elbise Modelleri

  Tesettür giyimde elbise tasarımlarıyla öne çıkanZernişan, her sene olduğu gibi bu sezon da farklı beğenilere hitap eden rengarenk seçenekler sunmakta. Bahar ve yaz aylarında sıkça kullanılan çiçekli elbiseler âdeta markayla özdeşleşmiş durumda. İçinizi açan pozitif enerjiye sahip bu tesettür elbise modelleri renk ve tasarım açısından kullanılan her yerde sizi bir adım öne çıkarıyor. Tek yapmanız gereken doğru parçalarla kombin oluşturmak.

  Günlük Elbise Modelleri

  Hayat devam ederken günlük işler için koşturduğumuz sırada şıklığı da elden bırakmak istemediğimizde Zernişan elbise modeller  aradıklarınızı verecektir. Gerek iş hayatında gerekse alışveriş, arkadaş toplantıları ve diğer buluşmalarda rahatlıkla kullanabilen tasarımlar kumaş özellikleri açısından da sağlık ön planda tutularak hazırlanmış.Polyester üründen hazırlanan elbiseler ter tutmuyor ve cildin nefes almasını sağlıyor. Yine elbise özelliklerinde dikkat çeken detay kalabalık çiçek desenlerinin ortaya oldukça canlı bir görünüm çıkarması. Ancak sadece bununla sınırlı değil, daha düz modeller de söz konusu. Bileklere kadar uzanan elbiselerin alt bölümü hafif genişleyen şekilde iniyor. Bu da yürüyüş sırasında sorun çıkarmamakta. Özetle elbiseler birçok yerde kullanılması ve konforlu kullanımı ile son derece avantajlı.  Renkli tasarımları seviyorsanız kaçırmamanız önerilir.

  Elbise Kombin Önerileri

  Tesettür giyimde önemli bir diğer konu, elbise kombini sırasında eşarp, çanta ayakkabı kullanımı. Tesettür günlük elbise kombin için daha net bir fikir oluşması adına elbiseniz renkli ve çiçekliyse, eşarp kullanımında da çiçek ya da başka bir desenden kesinlikle kaçınmak gerekiyor. Elbiseyi boğmaması için eşarbınızı tek renk açık renk olarak seçebilirsiniz. Ayakkabı kullanımında da ince topuklu siyah ya da krem tonlar olabilir. Ancak tek renk olması yine önemli. Çiçekli elbisenizle çanta kullanırken el çantası sade renk olabilir. Askılı büyük çantalardan ziyade küçüklere yönelmeniz daha iyi görünüm verecektir.Elbiseniz sadeyse busayılan aksesuarlarda renk kullanımı ideal olur. Örneğin buz mavisi düz renk bir elbise kullanırken koyu ve desenli renklerden oluşan eşarp, lacivert bir ayakkabı ya da çanta kullanımı ideal olur.Yine taşlı aksesuarlar hoş olabilir.

   

  Günlük Elbise Seçimlerinde Öneriler

  Günlük Zernişan tesettür elbise modelleri seçimlerinde zorlanıyorsanız, birkaç ipucuna bakmakta yarar var. Öncelikle deseni bol kıyafetlerin fazla kilolu kadınlar için de son derece şık durabileceğini bilmek gerekiyor. Desen detayları ön planda olduğu için ortaya son derece canlı ve şık görüntü çıkabilir. Fiziksel özellikler dışında seçimlerinizde sizi yansıtan parçalara yönelmeniz gerekmekte. Yani elbise güzel diye almamanız, enerjinizle bütünleşen elbiseleri seçmeniz gerekiyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Tesettür giyimde Almanya modası
  Alvina Giyim
  Alvina Giyim
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
  Kısa Boylu kadınlar İçin Giyim Tüyoları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.