Aşiyan Kap Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Aşiyan Kap Modelleri

5 Şubat 2017
1.817 views
 • Sponsor Bağlantı
  Aşiyan Kap Modelleri

  Tesettür giyimin öncü markalarından Aşiyan, birbirinden özel tasarımlara sahip kap modelleri için kullanıcılara özel sunumlar yapıyor.İyi bir tamamlayıcı olarak  tesettür kap modelleri yeni sezon itibariyle satış platformundan alıcılarına ulaşmakta. Siz de dilediğiniz ürünü uygun fiyat ve kampanya amacıyla temin edebilirsiniz.

  Tesettür Kap Nedir?

  Yakın zamanda daha fazla kullanılmaya başlanan kap modelleri artık tesettür giyimin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.Kıyafetlerin en dışına giyildiği için bazen pardesü ile karıştırılabilmektedir. Ancak tasarım özellikleri ve detaylarda birçok özellik bakımından ayrıldığı söylenebilir.

  Pardesü ve Kap Arasındaki Farklar

  Daha net anlaşılması için pardesü ve kap arasındaki farklar şöyle sıralanabilir:

  • Kap tasarımları pardösülere göre biraz daha kısadır. Pardesü ayak bileklerine kadarken kaplar diz altına kadardır.
  • Tasarım çeşitliliği bakımından kap modelleri çok daha fazla renk ve seçenek sunar. Pardesüler biraz daha tekdüze bir görünümdedir.
  • Pardesü ve tuniklerin bir arada kullanımı şekli kapolarak tanımlanabilir. Genel olarak daha süslü modellerdir.
  • Kaplarpardösülere göre çok daha ince yapıdadır. Bu açıdan sert kış dönemleri yerine bahar ayları için daha idealdir.
  • Pantolon ve Jean ile kullanımı daha fazladır. Pardösülerde genelde elbise ve etek kullanımı yaygındır.

  Kap Modelleri

  Keçe kap modelleri, deri detaylı ürünler, belden bağlamalı kap modelleri, önü fermuarlı cepli modeller, yakası geniş ve farklı renkte modeller şeklinde  Aşiyan kap modelleri  sıralanabilir. Bu çeşitliliğin her zaman yenileriyle daha zengin bir hale geldiğini belirtmek gerek.Her sene renk açısından da beklentileri karşılayan seçenekleri platform üzerinden takip edebilirsiniz.

  Kap Kombin Örnekleri

  Tesettür giyimde kombin son derece önemli bir konudur. Bunun nedeni kullanılan parçaların fazla olması, eşarpla uyumun aranması gibi etkenlerdir. Fikir oluşturması bakımından kap kullanımı ile ilgili bazı örneklere yer vermek gerekmekte.

  Öncelikle kap kullanımının pantolonlarla kullanımının daha iyi sonuçlar vereceğini belirmek gerek. Jean olabilir, kumaşı fark etmez. Bunun dışında kaptaki renk çeşitleriyle eşarp kombini sırasında uyum olması hoş bir görünüm yaratacaktır. Lacivert renk kap için lacivert eşarp gibi. İdeal bir tesettür kap kombin örneği verilirse, kap rengi siyah olduğunu varsayalım, bel kısmı kemerli parlak bir kapla pantolon siyah dar kesim bir pantolon, bordo ayakkabı ve kırmızı eşarp ideal görüntü verecektir.  Çanta rengi de kırmızı ya da siyah olabilir. Kombin sırasında renk uyumuna ayrıca dikkat edilmesi gerekir. Tamamen düz renk olunmamaya özen gösterilmeli, arada farklı renk geçişlerine başvurulmalıdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Armine Tesettür Kap Modelleri
  Tuğba Venn Pardesü
  Tuğba Venn Pardesü
  Kayra Trençkot Modelleri
  Kayra Trençkot Modelleri
  Yazlık Kap Modelleri
  Yazlık Kap Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.