Abiye Üstü Eşarp Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Abiye Üstü Eşarp Modelleri

30 Aralık 2016
3.021 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Üstü Eşarp Modelleri

  Abiye Üstü Eşarp Modelleri

  Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan abiye kıyafetler her zaman kombin yapma konusunda özenli olmayı gerektirmektedir. Tek başına bile iddialı bir görünüm sağlayan abiye kıyafetlerin aksesuarları da kendileri kadar özenle seçilmelidir. Tesettürlü bayanlar bu konuda daha hassas davranmak durumunda kalıyorlar. Bunun sebebi ise eşarpların veya şalların da abiye kıyafeti tamamlamak için çok önemli bir yere sahip olmalarıdır.

  Abiye üstü eşarp modelleri arasında renk olarak olduğu kadar tasarım ve kalite olarak da farklı gruplar bulunuyor. Eğer tek renk ve sade bir abiye kıyafet kullanacaksanız bu kıyafetiniz için desenli veya farklı bir görünüme sahip olan bone eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Bu eşarplarda boyun kısmı açık kaldığı içi pek fazla tercih edilmemektedir. Fakat tek renk eşarp modelleri her zaman olduğu gibi abiye kıyafetler için de rahatlıkla kullanılabilir ve çok şık görünümler elde etmenize yardımcı olabilir. Abiye kıyafetlere özel tek renk eşarplarda daha çok parlak veya ışıltılı tasarımlar tercih ediliyor. Abiye kıyafetin yanında eşarbın arka planda kalmaması için gündelik eşarp modelleri kullanılmamalıdır.

  Abiye eşarplar arasında sade kıyafetler için desenli eşarplar da tercih edilebilir. Bu eşarpları gündelik kombinler için de kullanabileceğiniz için daha avantajlı olacaksınız. Tesettür mağazalarında abiye kıyafetler için kolaylıkla kombin yapmanızı sağlayacak olan ipek eşarplar veya daha uygun fiyatlı sade eşarplar yer almaktadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Kış İçin En İyi Başörtü Trendleri
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Şal seçiminde önemli detaylar
  Desenli Eşarp Modelleri
  Desenli Eşarp Modelleri
  Armine Şal Modelleri
  Armine Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.