Peçem Ferace Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Peçem Ferace Modelleri

28 Aralık 2016
2.416 views
 • Sponsor Bağlantı
  Peçem Ferace Modelleri

  Peçem ferace modelleri

  Peçem markası yıllardan beri tesettürlü kadınların moda anlayışına ayak uyduran ferace modelleri tasarlamaktadır. Ferace çeşitleri içinde yeni sezonda en çok ilgi gören modellerden biri de; çift yönlü giyilen feracelerdir. Bunun yanında gold işlemeli olan feracelerde dikkat çekici bir tarza bürünmek isteyen kadınlar için idealdir.

  Peçem ferace tasarımları arasında baskılı olan ferace çeşitleri de bulunmaktadır. Lacivert ve yeşil gibi renklerden oluşan flok baskılı feracelerde şıklık baskılarla ve feracenin ön kısmında ortaya çıkarılmıştır. Bağlamalı olan ferace modellerinde ise ön kısmı işlemeli olan desenli feraceler mevcuttur.

  İnci işlemeli ferace çeşitlerinde inciler yaka kısmında toplanmıştır. Yaka kısmında örülen inciler aynı zamanda kol ağzında da görülür. Siyah feracelerde yine siyah inciler kullanılır. Peçem koleksiyonunda yer alan ferace modellerinden biri de; aplike desenli feracelerdir. Aplike desenli feracelerin kol ağızlarında bulunan renkli çiçek işlemeleri siyah feracelerin sadeliğini dengeler.

  Dijital baskılı olan feracelerin yanında desenli ve yarasa kol olan feracelerde bulunmaktadır. Saten ve tül detaylarından meydana gelen feracelerde ise iki renk bir arada kullanılır. Siyah ve giri gibi renkler tüllü feraceler için seçilen renklerin başında gelir.

  Peçem koleksiyonunda yer alan sırma işlemeli feraceler ve dantel işlemeli feraceler en sevilen ferace çeşitlerindendir. Dantel işlemeli feracelerin kol ağızları geniş ve tamamen dantellerle çevrilidir. Kol ağızlarında ve biyelerde farklı renkler kullanılmıştır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Armine Ferace Modelleri
  Armine Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.