Yeni Sezon Ferace Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yeni Sezon Ferace Modelleri

18 Ağustos 2021
1.313 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Sezon Ferace Modelleri

  Feraceler günümüzde tesettür giyimi benimseyen bayanlar açısından en kullanışlı dış giyim ürünlerindendir. Modern tasarımlardan oluşan günümüz ferace modelleri giy- çık olarak kombinlendiğinden bir nevi bizlere kurtarıcı parçalardan olmakta. Bu sayede bir yere gideceğimizde vakit kaybetmeden içerimize mevsime uygun bir içlik tercih edip üzerine sadece feraceyi kombinleyerek çıkabiliriz. Elbise şeklinde olan feraceler eteklerden, pantolonlara, eşofmanlardan, bluzlara bizlere birçok parça ile kombin yapabilme imkanı sunuyor. Marka ve modelleri değerlendirdiğimizde taş işlemeli ferace modelleri, kemerli modeller, incili modeller, fermuarlı modeller, pelerinli modeller ve daha birçok tasarımda ferace modeli bulabilirsiniz. Her ne kadar farklı renk seçeneklerinde modeller günümüzde markalar kapsamında satışa sunulsa da çoğunluk renk seçimi olarak siyah ve lacivert renk seçenekleri daha fazla tercih edilmektedir. Hem görsel hem de kullanım olarak feracelerin dolabımızın olmazsa olmaz parçalarından olduğunu söyleyebiliriz.

  Feraceler genellikle mevsimlik ürünlerdir. Ferace kombinlerinde kalın içlikler tercih ederseniz bir tık daha şişman görünebilirsiniz. Lakin mevsime uygun tek parçalık içlik tercih ederseniz daha hoş bir görünüm elde edeceğinizi söyleyebiliriz.

  Sıcak havalarda tercih edilecek ferace modelleri

  Yaz aylarında doğanında dengesinin bozulmasıyla bizler için giyim konusunda bunaltıcı havalar başlamış bulunmakta. Bu süreçte hem muhafazakar giyim konusunda rahat edebilmemiz hem de sıcağın etkisinden bir nebze nefes alabilmemiz adına ferace modellerini yazlık kumaştan yana tercih etmeliyiz. Tercih ettiğiniz feracenin kışlık kalın kumaş olmaması bu noktada önemlidir. Zühre markası, Sefamerve ve benzeri markalarda sezona uygun tiril tiril feraceler bulunmakta.  

  Soğuk havada tercih edilecek ferace modelleri

  Soğuk havalarda tercih edeceğiniz ferace modelleri bir tık daha kalın ve rüzgar geçirmeyen modeller olmalı. Kış aylarında seçilen kıyafetlere dikkat etmemiz gerekmektedir. Hem hafif hem de şık modelleri tercih ederseniz sizler için daha iyi bir seçim olacaktır. Dış giyim konusunda kışın feraceler daha çok rağbet görmekte diyebiliriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Peçem Ferace Modelleri
  Peçem Ferace Modelleri
  Armine Ferace Modelleri
  Armine Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Nihan Yeni Sezon Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
  Yazlık Ferace Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.