En Yeni Tesettür Spor Elbise Modelleri | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

En Yeni Tesettür Spor Elbise Modelleri

10 Haziran 2017
3.766 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Yeni Tesettür Spor Elbise Modelleri

  Spor giyim denilince akla genellikle tesettürlü olmayan bayanların tercih ettiği stil tarzı gibi düşünülmekteydi. Fakat artık uzun yıllardır kapalı bayanlarımız da artık spor giyinmenin tadını fazlası ile çıkartıyor. Neden mi? Çünkü en yeni tesettür spor elbise modellerini artık sıkça görür olduk. Hem kullanım rahatlığı hem de şıklığı fazlası ile kaldıran bir elbise modeli olan tesettür spor elbise modellerinin de bu yaz için trend modellerini ele aldık.

  Tesettür spor elbise modelleri denilince aslında akla klasik model olan penye, göğüs kısmında herhangi resim deseni olan, kapişonlu ya da yuvarlak yaka spor elbiseler akla geliyor. Hatta LCW, Defacto, Koton, Sefamerve, Modanisa gibi birçok satış firmaların tesettür elbise reyonlarında sık sık bu tarz elbise modellerini görebilirsiniz. Genelde genç bayanlar bu elbise modelini beğeniyorlar. Hatta 15-35 yaş aralığındaki kapalı bayanlarımıza bu elbiselerin güzel yakıştığını bile söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz elbise modeli aşağıdaki modeller ve benzerleridir:

  En yeni tesettür spor elbise modellerinden bazılarını yukarıda sizlere model olarak sunduk. Tabi bunlar en göze çarpan modellerden biridir. Bunlarında dışında da birçok spor elbise modelleri de vardır. Kot spor elbise bunlardan biridir. Her ne kadar günden güne popülaritesi kaybetse de halen tercih eden bayanlarımız vardır. Bunun dışında kapalı olup da  biraz farklı giyinmeyi seven genç kapalı bayanlarımız da daha çok aykırı tarz modellerden hoşlanmaktadır. Kesimi, kumaş zıtlığı ya da modeli ile oldukça farklı tesettür elbise modelleri de bulunuyor. Her ne kadar model çok olsa da önemli olan spor tesettür elbise adına yakışır rahatlıkta olması gerekir. Hatta resimlerimiz arasında o kadar güzel tesettür spor elbise modelleri var ki onları görünce tekrardan gardrobunuzu yenilmek isteyebilirsiniz. Yaz aylarında da mutlaka dolabınızda en az 3-4 adet spor elbiseye vermenizi öneririz. Hemen giy çık şeklinde kullanacağınız bu en yeni tesettür spor elbise modellerinin diğerleri şöyledir:

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Elbise
  Moda Selvim Elbise
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Şifon Tesettür Abiye Modelleri
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
  Spor Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.