Yaza Özel Bayramlık Tesettür Kombinler | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Yaza Özel Bayramlık Tesettür Kombinler

14 Haziran 2017
3.093 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yaza Özel Bayramlık Tesettür Kombinler

  Bayramın en güzel ve tatlı telaşı aslında yapılan alışveriş olmaktadır. Fakat alışveriş yaparken de sıkıntı yaşamamak adına önceden ne giyeceğimiz konusunda karar almak gereklidir. Hava şartları da bu konuda etkili olduğunu unutmamak gereklidir. Yaz mevsiminde kapalı bayanlarımız kıyafet seçerken tabi ki ferah ve serin kombinler oluşturmalıdır. İşte bizlerde Müslüman bir ülkede yaşamamızdan dolayı, bizim için önemli olan bayramlarımızda en şık şekilde giyinmek istiyoruz. Bizde bu önemli noktada yaza özel bayramlık tesettür kombinler hazırladık ki bir nebze de olsa alışverişe çıkmadan önce size şık fikirler sunmak istedik.

  Bayram İçin Pantolon Tunik Kombinleri 

  Kapalı bayanlarımız en sıcak ve en rahat buldukları kombinlerden biridir. Pantolon tercihinde de yaza özel renkler seçmenizi öneririz. Bunların başında beyaz, pudra, saks mavisi, turkuaz, hardal sarısı, kırmızı, mor ve gümüş olabilir. Üst kısmını ise isteğe göre tunik, bluz+uzun yelek ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca diğer zamanlarda da kıyafetimi kullanırım diyorsanız ve daha çok yaş olarak gençseniz jean de düşünebilirsiniz. Aşağıda sizin için bayramlık pantolon tunik kombinleri sunuyoruz.

  Bayramda pantolon tunik dışında elbette farklı seçenekler de sizlere sunacağız. Aslında o kadar çok ve çeşitli öneriler var ki, sunmakta bizlerde zorlandık. Fakat şöyle bir durum var ki her bayan kendi giyim tarzını elbette oluşturmuştur. Az çok neler giydiğini kendi için neler daha uygun ve vücuduna en uygun kıyafetler neler olduğunu tespit etmiştir. Dolayısıyla çok risk almadan bayramlık kombininizi oluşturmalısınız. Burada fikirden ziyade aslında size bol model sunmak istiyoruz ki resimlere bakarak “Evet bu kıyafet(bu kombin) bana uygun olacak.” diyerek alışverişe çıkmanızı istedik. Bundan dolayı aşağıda ise en güzel kombinleri tek tek sizler için seçtik. Renkleri  ise tamamen sizin güzel zevkinize bırakıyoruz. İşte yaza özel bayramlık tesettür kombin modelleri:

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
  Kombinlerde Ayakkabı ve Çanta Uyumu
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.