Tesettür giyimde gününüzü kurtaracak öneriler | Tesettur Foni
Resim Bulunamadı

Tesettür giyimde gününüzü kurtaracak öneriler

10 Nisan 2020
1.017 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tesettür giyimde gününüzü kurtaracak öneriler

  Tesettür giyim modası ile ilgili son zamanlarda oluşturulan kıyafet tasarımlarının oldukça şık ve rahat tasarımlarda olduğunu söyleyebiliriz. Kombinler bakımından seçeceğimiz kıyafetlerde giydiğimiz ayakkabılardan takıya kullandığımız çantadan eşarp ve benzeri aksesuarlara her açıdan doğru kombinler yapılması ön görülmektedir. 

  Tesettür giyim konusunda geniş kombinlerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Genellikle pantolon tunik kombini günlük ve özel günler için tercih edilmektedir. Giyim sektöründe ferace, tunik, pantolon, etek, gömlek, kazak, elbise ve kaplar bulunmaktadır. Seçeceğiniz üründe dikkat etmeniz gereken en önemli şey kumaştır. Giyim hususunda kumaş seçimi ne denli önemli diyecek olursanız kaliteli ve teri emen kumaşları tercih etmeniz önerilir. Çünkü tesettürlü giyimde her ne kadar çoğunluk salaş seçimler olsa da duruş ve kullanım açısından verimli bir sonuç elde etmek için doğru seçimde bulunulmak gerekir. 

  Giyim konusunda biraz daha ip ucu verecek olursak şunu söyleyebiliriz. Havuç tipinde bir vücut yapısına sahipseniz o zaman seçiminizi her türlü kıyafetten yana kullanabilirsiniz. Lakin geniş bir bel ve kalça yapısına sahipseniz o zaman tercihinizi salaş kıyafetlerden yana yapmalısınız. Göğüs ve bel bölgesi kalın olan kişiler için ise seçiminizi yarasa tipi modelde tasarlanmış tunik ve elbiselerden yana kullanabilirsiniz. 

  Giyeceğimiz kıyafetlerde kilolu ya da daha kısa görünmemek için seçimlerimizi doğru yapmanız gerekmektedir. Öyle ki tek tip veya parçalı seçeceğiniz kıyafetlerde seçimlerinizi yanlış yaptığınızda görünüm olarak şık olmayan bir görüntü ortaya çıkacaktır. 

  Seçeceğiniz kombinlerde şık bir görünüm oluşturmak için yapmanız gereken doğru parçaları tercih etmektir. Hem muhafazakar giyim tercih etmek adına hem de şık görünmek adına yapmanız gereken tek şey doğru seçimlerde bulunmak olmaktadır.

  Kombin tasarımında yapacağınız baştan aşağı düzenli bir kombin ile bütünleştirilmiş bir kombin oluşturabilirsiniz. Nasıl mı seçtiğiniz kombininiz sade ve düz renklerden oluşmakta ise seçeceğiniz renkli ve desenli eşarplar ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunun tam tersi kombininiz renkli ve birden fazla detaylardan oluşmakta ise o zaman seçiminiz sade bir şal yada eşarp modeli olmalıdır. Aksi durumda kombin çok göze batan cinste olacaktır. 

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İlkbahar Yaz Tesettür Tatil Kombinleri
  İlkbahar Yaz Tesettür Tatil Kombinleri
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettürlü Gençlere Özel Kışlık Kombin Modelleri
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Giyim Kışlık Kombinleriniz Hazır mı?
  Tesettür Balo Abiyeleri
  Tesettür Balo Abiyeleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.