Tesettürlü Bayanlar İçin Kış Sokak Modası


Hepimiz, kıyafetleri nasıl üzerimizde kombinlemek ya da doğru kıyafetleri üzerimizde birleştirmek adına farklı kaynaklar kullanırız. Moda haberleri, dergileri, internet siteleri, instagram ya da alışveriş siteleri bu anlamda en çok takip ettiğimiz kaynaklardır. Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde ise özellikle sıcak bir şekilde bizi sararken modaya da ayak uydurabilmek zor olabilir. Bu anlamda hem sizi şık gösterecek hem de sıcacık mevsime uygun tesettürlü bayanlar kış için sokak modası koleksiyonumuzu sizler için ele aldık. Bu kış en sevdiğiniz görünüm hangisi olduğunu görmek için aşağı kaydırın.

1.Stil Notları:

Kış için en çok ihtiyacımız olan kıyafet elbette dış giyim olan pardesü, ceket, trençkot, kaban, mont, panço, ferace ya da yağmurluktur. Genelde tesettürlü bayanlarımız yaşına göre panço, ferace, mont, ceket veya kaban tercih etmektir. Genç kızlar ve genç bayanlar panço, ceket, mont daha kullanışlı bulurken, orta yaş ve üstü tesettürlü bayanlarımız ise ferace ve kaban tercih ediyor. Bu ürünlerde tesettürlü bayan sokak stiline göz attığımızda renk tercihleri için taba, koyu saks, mürdüm, hardal, siyah ve gri renkler ön planda olmaktadır.

2. Stil Notları:

Kışlık tesettür sokak stili olarak bu sene göze çarpacak başka kıyafetler ise uzun örme elbiseler ve spor sweat tuniklerdir. Bu tarz giyimler bizce çok şık ve genç tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği sokak stili arasında gösterebiliriz.  Örgü, triko uzun tuniğinizi daha mütevazı bir uyum sağlamak için beden beden satın alın. Kombinlemek için uzun atkı, boyunluk, şık botlar ve çizmelerle tamamlamak mümkündür.

3. Stil Notları :

Kış sokak stilinin elbette vazgeçilmezi, kazak ve uzun eteklerdir. Bu anlamda o kadar geniş seçim yelpazesine sahibiz ki karar vermekte zorlanabilirsiniz. En moda olan etekler pileli, kalem ve kot eteklerdir. Ayrıca beli lastikli kışlık eteklerde rahatlığı seven kapalı bayanlarımız için vazgeçilmez kışlık etek olmaktadır. Tabi ki kışın etekleri kombine edeceğimiz muhteşem kazaklar, spor sweatler ve örgü kazaklar var. Kıyafetinize şıklık kazandırmak için bir blazer cekette sokak stilinde kurtarıcınız olacaktır veya deri bir cekette oldukça cool görünmenizde destekçi olacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir